Бокс-орун• вчера в 21:51

У кого підлітки приймали золофт? Були потім проблеми із навчанням?

Призначили золофт і атаракс. Сиджу думаю чи починати давати, чи спробувати із психотерапевтом без них. Через місяць школа.
Само_достаточная• вчера в 21:56
А де зв´язок?

автор Бокс-орун • вчера в 21:56
Ответ дляСамо_достаточная
А де зв´язок?
читаю про його побічну дію.
Само_достаточная• вчера в 21:57
Ответ дляБокс-орун
читаю про його побічну дію.
І що там про навчання написано?
автор Бокс-орун • вчера в 21:58
Ответ дляСамо_достаточная
І що там про навчання написано?
безсоння, в період звикання зниження концентрації уваги
Само_достаточная• вчера в 22:02
Ответ дляБокс-орун
Якщо почнеться безсоння, то треба змінювати препарат.
Препарат хороший, але не всім підходить.
Я на нього ’не зайшла’.

Пробуйте, перші прийоми нудота і запаморочення (легке), то краще пробуйте, щоб був вдома. В мене ще сильна тахікардія почалася, бруксизм, випадіння волосся, збільшили дозу і змінила виробника - діарея.
ДаЗдраПерма• вчера в 22:02
Ні, не було. Здала нмт всі 4 предмети на 170+
автор Бокс-орун • вчера в 22:03
Ответ дляСамо_достаточная
Я на нього ’не зайшла’.

та оце ж і начиталася таких побічних дій. він ще їде на збори із командою, не хотілося б такого.
автор Бокс-орун • вчера в 22:04
Ответ дляДаЗдраПерма
а довго приймала дитина?
Само_достаточная• вчера в 22:05
Ответ дляБокс-орун
Повернеться, тоді пробуйте.

Обижулька• вчера в 22:08
У сина золофт став п´ятим ад. Але він нарешті підійшов і найлегше переноситься. Недаремно його можна призначати дітям.
Побічні дії відчувались перші тижні.
Я і сама його приймаю, то можу сказати, що ці побочки взагалі не заважали, тому що нарешті з´явились сили
А от атаракс у сина викликав сильну сонливість.
Взагалі, на золофт лкгко можна зайти і без прикриття. Просто починайте поступово
автор Бокс-орун • вчера в 22:11
Ответ дляОбижулька
Побічні дії відчувались перші тижні.
Та щось чим більше читаю інструкцію, тим більше питань. чи не зробимо гірше? дітям його призначають з ОКР.
Обижулька• вчера в 22:12
Ответ дляБокс-орун
Ні, не зробите, не переживайте.
А шо у сина найбільше виражено зі скарг?
Я, до речі, психіатр
автор Бокс-орун • вчера в 22:14
Ответ дляОбижулька
Ні, не зробите, не переживайте.
Я, до речі, психіатр
Дякую, що написали. з початку літа став часто мити руки.
Обижулька• вчера в 22:16
Ответ дляБокс-орун
А ви атаракс вже пробували?
Почніть з нього (на ніч) і подивіться, як буде.
Можоиво, його буде достатньо
автор Бокс-орун • вчера в 22:19
Ответ дляОбижулька
А ви атаракс вже пробували?
Можоиво, його буде достатньо
ні, не пробували. я сама теж лікар, але стоматолог)
звернулись як тільки я побачила, що щось не те. психіатр і сама не впевнена, що треба ад, але він їй сказав, що скоро боятиметься виходити з дому, бо потім прийдеться довго мити руки і її це насторожило.
вже починає працювати з КПК спеціалістом. побачу що воно дасть. почала читати за золофт і взяли сумніви.
атаракс зніме тривожність? бо він спить нормально.
Обижулька• 2 часа назад
Ответ дляБокс-орун
так, атаракс має зняти тривожність
І кпт це теж важливо
автор Бокс-орун • 2 часа назад
Ответ дляОбижулька
так, атаракс має зняти тривожність
І кпт це теж важливо
а скільки приймати атаракс? бо йому написали на 10 днів, але це більш для комфортного входу в прийом ад і плюс перед поїздкою.
Глаза_в_3_карата• 2 часа назад
Ответ дляОбижулька
Ні, не зробите, не переживайте.
Я, до речі, психіатр
Скажите, пожалуйста, я пробовала пить атаракс по назначению, от четвертинки никакого эффекта не было, выпила половинку и как в скафандре, очень не приятное ощущение. Это он мне не подходит?
Обижулька• 2 часа назад
Ответ дляБокс-орун
Проп´є 10 днів, спостерігайте його стан і зверніться знову до психіатра, можливо йому на атараксі стане вже краще. Приймати можна і довше.
Але я не по дітях, тому не буду розписувати лікування. Просто золофт найбільше показаний, коли превалює апатія.
Якщо хочете, то дам контакти дитячого психіатра, яка консультувала мого сина і якій я довіряю. Вона може онлайн, вартість +- 500 грн, ,у неї є сторінка в фб

Обижулька• 2 часа назад
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Это такое побочное действие. Я его пила на ночь, поэтому мне было норм.
А сын пил на ночь, то у него и утром было заторможенное состояние
ДаЗдраПерма• 2 часа назад
Ответ дляБокс-орун
а довго приймала дитина?
Більше року
автор Бокс-орун • 1 час назад
Ответ дляОбижулька
давайте. буду дуже вдячна. апатії не має. тривожність, що чимось заразиться і звідси часте миття рук. більше явних симптомів не замітив ніхто.
автор Бокс-орун • 1 час назад
Ответ дляДаЗдраПерма
Більше року
дякую за відповідь. зараз все пройшло?
Глаза_в_3_карата• 1 час назад
Ответ дляОбижулька
Ні, не зробите, не переживайте.
Я, до речі, психіатр
Скажите, с Вашей практики, Вы анализы назначаете перед приемом ад?