Лупаю цю скелю• 24 августа 2024
Что такое психосексуальная карликовость?
В научных статьях встречается это название. Гугл не помог понять, что это
Хвець-тець• 24 августа 2024
Психосексуальна карликовість (або психосексуальна інфантильність) — це стан, при якому людина зберігає або проявляє риси та поведінку, характерні для більш ранніх етапів психосексуального розвитку. Це може проявлятися у вигляді незрілості в міжособистісних стосунках, сексуальних вподобаннях і поведінці, а також у неспроможності адаптуватися до більш дорослих і складних форм сексуальної взаємодії та інтимних стосунків.
Такий стан може бути пов´язаний з емоційними або психологічними травмами в дитинстві, нестачею позитивного досвіду в сексуальних стосунках, або з іншими психосоціальними факторами, що перешкоджають нормальному розвитку психосексуальності. У деяких випадках психосексуальна карликовість може бути частиною більш широких психологічних розладів або порушень особистості.
Варто зазначити, що діагнози та терміни в психології можуть мати різні значення залежно від контексту і мають розглядатися з обережністю. Для точного розуміння та діагностики стану необхідно проконсультуватися з кваліфікованим спеціалістом у галузі психології або психіатрії.
Налитое яблочко• 24 августа 2024
Ответ дляХвець-тець
Це про мене.
Лупаю цю скелю
• 24 августа 2024
Ответ дляХвець-тець
Спасибо!