Мона_Лиса• 29 августа 2024

Як краще в вересні дістатись Відня з Києва?

Я так розумію квитки на потяг Київ -Відень, то не реальна історія(. Як і на чому туди найменш виснажливо дістатись, підкажіть, будь ласка, хто в курсі.
Крошка Енот• 29 августа 2024
Так як і не у вересні. Автобус або авт+літак.

автор Мона_Лиса • 29 августа 2024
Ответ дляКрошка Енот
Писала про вересень, бо зараз на кордонах багато людей, везуть дітей в школи і т.д. В вересні навантаження на кордон, думаю меньше. Куди краще до найближчого аеропорту Польща чи Молдова?
Замороженная селедка• 29 августа 2024
Тільки що відео дивилась. Чоп-Захонь офлайн 150 грн, онлайн 300 грн. Захонь-Будапешт 34 грн. З Будапешту до Відня знаю що фліксбас можна , а можна пошукати інфо про поїзди.
Гарні диньки• 29 августа 2024
Я в мае ездила перевозчиком из Ужгорода в будапешт, а оттуда на Фликсбасе в Вену.
ТихоЯ• 29 августа 2024
По перше спробуйте взяти квиток на прямий, якщо ні - з пересадкою в Чопі . Автобусом все одно будете стояти на кордоні довше . Фліксбас є прямий до Відня .
rainbow2018• 29 августа 2024
На прямий потяг майже нереальна історія. А через Чоп - і реальна, і цілком зручна.
Я тертий жук• 29 августа 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
З Захоні до Віддня є пряма електричка, звісно буде дорожче за 34 грн

автор Мона_Лиса • 29 августа 2024
Ответ дляrainbow2018
Через Чоп як саме?
Замороженная селедка• 29 августа 2024
Ответ дляЯ тертий жук
Дякую.
rainbow2018• 29 августа 2024
Ответ дляМона_Лиса
Через Чоп як саме?
Вся информация отлично гуглится.
Поезд Киев-Чоп, который приходит в 6-20 утра. И электричка Чоп-Вена через Будапешт, которая уходит из Чопа в 8-30 утра. В 17-20 будете в Вене. За 20 дней полно билетов с утра.
автор Мона_Лиса • 29 августа 2024
Ответ дляrainbow2018
Вся информация отлично гуглится.
Дякую !