Брюлик в стразах• 02 сентября 2024
Как вы относитесь к слову «дупа»
Мне обычно могли писать в соц сетях комплименты типа «красивая попа, попка, попочка» это слово для меня тоже странноватое, но сегодня я выложила фото в инстаграме в купальнике и мне один парень написал вот так « дупа🔥» . Вам нравится когда на вашу пятую точку так говорят? Я думала это только в шуточной форме на западе могли так говорить, а для меня звучит это как оскорбление) дупа- звучит ужасно.
Брюлик в стразах
• 04 сентября 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Ну вам ок що оцінюють якусь вашу запчастину?
Якби він написав не дупа вогонь, а сіськи вогонь - це б для вас ок було б?
А попка вогонь краще вам звучить?
Не, не ок. Но дупа это вообще. Я помню так король джулиан все время шутил в мультике про пингвинов
Марфа Українівна• 05 сентября 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну то в чому тоді питання?
Видалили і на відповідь чому відповіли як є: я не тушка на ринку, щоб мені дупу оцінювали.
Той хто хоче вам комплімент зробити - скаже що гарна фігура чи просто класно виглядаєш, а не дупу чи цицькі відзначатиме.
Хоча враховуючи що ви себе у купальнику на загал виклали.. можливо вони щиро вважають що ви таких коментарів і чекаєте.