ТебеОноНадось• 22 сентября 2024

У фб пишуть відомі чоловіки

Я дуже у соціальних мережах активна, до недавнього часу нічого не публікувала. Зараз виставила декілька фото: селфі, в повний зріст. Не вульгарні чи відверті, а звичайні фото. Помітила, що мені почали багато чоловіків кидати заявки, серед них достатньо відомі: один тренер футбольного клубу, лікар, прокурор. Лайкають мені фото, а перші два взагалі написали, що хочуть познайомитись. З чим це може бути пов´язано?
Божа кульбабка• 22 сентября 2024
Мошенники это
Ниф_ниф• 22 сентября 2024
Олег Вінник не писав?
автор ТебеОноНадось • 22 сентября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Мошенники это
Ні, це справжні сторінки. Там багато фото, колеги їхні коментують
автор ТебеОноНадось • 22 сентября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Олег Вінник не писав?
Ні
Качка в тапцях• 22 сентября 2024
Мне тоже писал папа римский,Майкл Дуглас.
автор ТебеОноНадось • 22 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Це справжні сторінки, там багато друзів, підписників, позначок
Божа кульбабка• 22 сентября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
А вы думаете у Майкла Дугласа нет позначок и друзей?
автор ТебеОноНадось • 22 сентября 2024
Ответ дляБожа кульбабка
Це інше)
Ласунка• 22 сентября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Ні
Тоді то не успєх
Просто Фіфа• 22 сентября 2024
Что ни зайду на тренировку футболистов, к врачу или прокурору - а они все в телефонах, со счастливыми лицами лайкают кого-то. Теперь стало понятно, кого именно.
автор ТебеОноНадось • 22 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я серйозно))
Просто Фіфа• 22 сентября 2024
Вв попробуйте фото в купальнике выставить, вам начнут известные политики писать, режисеры, рестораторы, скульпторы, музыканты. Никто ж такой красоты никогда не видел, передерутся.
Кусачая Я• 22 сентября 2024
Присунуть вам хотят.
Ошеламиссимо• 22 сентября 2024
А что удивительного?
На меня также подписываются, лайкают и пишут о знакомстве.Понятно, что это вряд ли серьёзно, моё мнение,ищут для развлечения.
ПампушОК• 22 сентября 2024
Тренер шовковский пишет?
Щаслива Я• 22 сентября 2024
Ответ дляПампушОК
Тренер шовковский пишет?
Та нє. З футбіка якийсь
ГейТуда• 22 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ця ніша зайнята вчителькую Таньою. В неї шикарна білизна з ринку, а як розпусте свої перепаленні довгі пасма, то взагалі бомба))
Пані з калабані• 22 сентября 2024
Ко мне тоже известные и состоятельные в ФБ клеятся, пишут в личку, приглашают в ресторан. Как захожу на их страницы - женаты или в отношениях. Ну такое себе.
ПлюшкамиБалуюсь• 22 сентября 2024
Пов‘язано з тим, що ви виставили фото. Ну ви ж їх лайкали, може коли коментували чи репост робили. От тепер вони побачили і вас на фото і їм сподобалося фото.
Якщо ви без стосунків, то чому б не погодитись на побачення?
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
С вашей бурной фантазией
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Та нє. З футбіка якийсь
А Шовковкий боксер?
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Какой из пап?
автор ТебеОноНадось • 22 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Я їх не лайкала, вони самі мені в друзі добавились))
18 мнеУЖЕ• 22 сентября 2024
Не понимаю, что вас смущает? Если хотите- общайтесь.
Малинка• 23 сентября 2024
Лайкають мені фото, а перші два взагалі написали, що хочуть познайомитись. З чим це може бути пов´язано?

Дружини на дачі, може пов´язано. За кордоном, пов´язано? А тут ви! В повний зріст, це ж вам не шуточкі!
Червона рута• 23 сентября 2024
У меня тоже самое. Вся свита города в друзьях лет 6 Были и встречи с некоторыми
Губной рояль• 24 сентября 2024
Если Златан Ибрагимович вам не писал, и то мне неинтересно
Пушка заряджена• 24 сентября 2024
Мені писала мама Ілона Маска)))
А потім сам принц Уільям)))) Запитав ким я працюю, я відповіла що не працюю а чекаю свого принца і він перестав писати
Губи з філером• 03 октября 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Это же хорошо. Сходили или начали с кем то общаться?
Показушница• 06 октября 2024
Думаю надо встретиться, со знаменитостью то, обязательно