В курсі діла• 04 сентября 2024
Національний кешбек. Чи правильно я розумію?
Є в мене застосунок моно, де є 2 картки (біла та чорна). Я відкрила третю картку Зроблено в Україні. На неї буде нараховуватися кешбек з білої та чорної? Чи цю нову картку потрібно поповнити і нею розраховуватися?
175см55кг19лет (она)• 04 сентября 2024
на неї буде зараховуватися кешбек, якщо ви будете розраховуватися тими картами, які відмітили при реєстрації, добавьте цю карту ще у дії
В курсі діла
• 04 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я лише відмітила цю нову. Але там можна ще додати
175см55кг19лет (она)• 04 сентября 2024
Ответ дляВ курсі діла
вірно,у дії ви вказуєте карту на яку буде вертатися кешбек
Наверняка• 04 сентября 2024
в Сенсі була чітка інструкція.Даєш згоду,обираєш картку,вона реєструється в програмі.
До того ж там крім національного кешбеку,ще дають 2% додатково.
В курсі діла
• 04 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Але при розрахунку якими картками? Всіма, що є в моно?
175см55кг19лет (она)• 04 сентября 2024
Ответ дляВ курсі діла
при реєстрації що вам написало? У мене запропропонувало всі картки,які відкриті у моєму банку, але можна було зняти відмітку.
В курсі діла
• 04 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Я спочатку відкрила в моно цю нову картку. Потім зайшла в дію і там був вибір - ця нова відкрита картка чи обрати іншу. Я обрала цю нову. І все
175см55кг19лет (она)• 04 сентября 2024
Ответ дляВ курсі діла
написано що треба обрати та підключити картки, подивіться у додатку
Яичница с беконом• 04 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
В приваті написано, що буде рахуватись з усіх наявних карток. Не треба нічого відмічати
175см55кг19лет (она)• 04 сентября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
це так в моно вказано, у мене інший банк-показало з яких і можна було обрати наприклад не всі
В курсі діла
• 04 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Хммм. А де то тепер зробити?