ПотеряласЯ Я...• 14 сентября 2024
Клітона для планування вагітності
Дівчата хтось пив клітону ?? Ціна якість відповідає ? Можливо є якісь аналоги фолієвої кислоти для плавання вагітності?
ПотеряласЯ Я...
• 14 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
Звісно що ні .
Ви дані припарати приймали ? Можете рекомендувати?
Регионщица• 14 сентября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Це біологічні добавки .
Це ж не ліки
ПотеряласЯ Я...
• 14 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
Це біологічні добавки .
Це ж не ліки
А де я написала за ліки ??
Я весела булька• 14 сентября 2024
По складу все нормально. Я пʼю ці вітаміни окремо, замовляю баночки з більшою кількістю вітамінок всередині на сайті iherb.ua, бо у нас ті самі бренди продаються по вищій ціні.
Там новачкам 20% знижка зазвичай, і є постійний промокод GOLD60, який дає додаткову знижку 10% на неакційні товари. Тиждень, і вітамінки з США у вас) Також замовляю там паки тестів на овуляцію та вагітність Easy@Home. Якщо будете мати час та бажання, подивіться)
Амбасадор щастя• 15 сентября 2024
Ответ дляРегионщица
Звісно що ні .
Второй препарат не советую. Втюхали мне его в аптеке. Пила дней 10. Тошнота и сильная головная боль где-то через полчаса после приёма. Думала совпадение, но нет. Как только бросила принимать, про головную боль забыла. Возможно, дозировка была высокооплачиваемых для меня, не знаю. Но больше не рискнула бы именно этот препарат принимать.