Бодіпозітівна• 25 сентября 2024
Що робити в такій ситуації?
Живемо в приватному секторі. По дорозі до школи/роботи з одного подвір´я постійно вибігає і лежить посеред вулиці собака, велика чорна. Люди бояться проходити, розвертаються і йдуть іншою довшою дорогою. Власники на скарги не реагують, вона ж не вкусила. Але це поки що. Доганяла 2 дівчат і ричала, ледве втекли. Які є норми закону чи що в таких випадках робити? Поліція?
Бодіпозітівна
• 25 сентября 2024
Собака реально як теля по розміру, очі червоні, слина з рота тече. Дорослі дядьки бояться проходити
Кавуся• 25 сентября 2024
Я б визвала поліцію, нехай складають протокол адмін. І так кожний раз, коли собакам була б на самовигулі
Тектологиня 80lv• 25 сентября 2024
Поліція. Якщо власники не розуміють і поліція не допоможе - то відстріл
Щебетуха• 25 сентября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Краще хазяїна, бо 100% нового пса заведе.
Бодіпозітівна
• 25 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Я бы носила в кармане вкусняшки для неё
Ну да, щоб вона очікувала там не інколи, а 2 рази в день
Оч@ров@Шк@• 25 сентября 2024
Участковый нам помог, он админ протокол написал и штраф, потом еще раз, и прекратился этот самовыгул
Файно Замало• 25 сентября 2024
Как действовала я.
1.вызвала полицию, написали заявление.
2. Пошла в администрацию, написала заявление и сказала, что в полицию тоже написала.
Сразу вызвали участкового.
Собак убрали, их хозяева психически не здоровы.
1.вызвала полицию, написали заявление.
Сразу вызвали участкового.
Королева Сарказма• 25 сентября 2024
До поліції. А якщо ні, то я би вирішувала питання кардинально. Бо тварини це добре, але мені моя конкретна дитина важливіша за чиюсь тварину. Тварина не винна, що господар гімнюк, але якщо проблема є, її треба вирішувати.
Незламна Україна• 25 сентября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
шокер для дорослих, дітей проводжати, заяву участковому
Щебетуха• 25 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Я бы носила в кармане вкусняшки для неё
А потом 1 раз забыли и она вас съела