Як ухурделю• 27 сентября 2024

Винагороди IHERB

Замовляти почала нещодавно. Підкажіть, в мене є доступні винагороди 14 дол., я не можу ними розплатитись? Бо в кошику вони не відображаються.
Айпишница• 27 сентября 2024
Щоб ними скористатися потрібно написати відгуки на 14 товарів по яким вам нараховано винагороди, 1 долар за 1 відгук, тоді вони автоматично віднімуться від вартості замовлення.

Куплю орехи• 27 сентября 2024
От і вір відгукам :(
автор Як ухурделю • 27 сентября 2024
Ответ дляАйпишница
Так я написала, вони вже доступні. Але в корзині не бачу. Вони саме при оплаті віднімуться?
Сусідка знизу• 27 сентября 2024
Вони блокуються на якийсь час. Напевно, ваші винагороди зі статусом - в очікуванні. Подивіться, там написане число, коли розблокуються.
автор Як ухурделю • 27 сентября 2024
Ответ дляАйпишница
Бо показує повну суму оплати
Сусідка знизу• 27 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Бо показує повну суму оплати
А нижче суми?
автор Як ухурделю • 27 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Вони доступні

Айпишница• 27 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Бо показує повну суму оплати
Почекайте, їх повинно бути видно в корзині де винагороди і сума до оплати повинна бути вже без них.
автор Як ухурделю • 27 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
А нижче суми?
Тільки промокод показує
автор Як ухурделю • 27 сентября 2024
Дякую дівчата, перерахувала суму, воно дійсно відняло цю нагороду, просто ніде не написано що її застосовано. Це мене і збило.
язззззь!!!• 27 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
От і вір відгукам :(
А що не так? Винагорода навіть за поганий відгук. Я правду пишу завжди
Malinka111_• 27 сентября 2024
Ответ дляязззззь!!!
За плохие отзывы часто не начисляют
Malinka111_• 27 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
От і вір відгукам :(
А вы ещё верите?
И на мейкапе. А эпицентр правдивые негативные не публикует вообще
Напланетянка• 12 октября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Вони доступні
у мене так само