Мой завтрак• 27 мая в 13:10
Не розумію людей на тему , які пишуть гарні відгуки і додають фото жахіття
що їми керує , навіщо вони це роблять, їм якось платять за це чи як . перші два фото продавця , інші з хвалебних відгуків
Сукня дуже якісна, приємна на дотик, і одразу видно, що вона не зроблена повністю з синтетичних матеріалів. Колір точно такий, як на фото!
Ця сукня просто чудова! Колір слонової кістки виглядає дуже ніжно та розкішно. Вона ідеально підходить мені за розміром S — розмір відповідає заявленому. Тканина приємна на дотик, а шви виконані на високому рівні. Я дуже задоволена своєю покупкою і настійно рекомендую її!
Це чудова сукня. Я поєднала її з червоним светром, щоб продовжити період носіння цієї сукні. Вона дуже гарна, і я отримую за неї багато компліментів
Мусик Пусик• 27 мая в 13:12
Ну во первых, платье китайское, качество может страдать, а вовторых китаянки мелкие и хрупкие, а платье купили откровенные толстухи, понятно, что оно не сядет и будет придурошно.
Мадам Тю-лю-лю• 27 мая в 13:12
А что не так, модель худая, женщина пишущая отзыв в теле. Платье на первый взгляд похоже на то, что на фото продавца.
Мусик Пусик• 27 мая в 13:13
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ну нравится человеку вещь, в чем проблема?
Платье изначально не на коровушку. Соответственно разница с моделью будет
Бавовна• 27 мая в 13:13
Ответ дляМой завтрак
і таких прикладів безліч
В вашем фото платье выглядит как и на картинке
Мой завтрак
• 27 мая в 13:14
Ответ дляДівчина Гілмор
Хороша сукня
ну так там навіть інша тканина ніж , як на фото продавця ... не розумію я
Невгамовна сила• 27 мая в 13:14
У всіх різні стандарти. Комусь лисіючий Петя з пузом - Аполон, а комусь - страшний скуф. Комусь Мівінка делікатес, а комусь отрута.
Мой завтрак
• 27 мая в 13:14
Ответ дляБавовна
ось такі напевноі пишуть відгуки , мені воно кардинально різне - починаючи від тканини , може фасон схожий і все на цьому
Ms. Android• 27 мая в 13:14
Так отзыв на платье, а не на фигуру, плюс мятое. Погладит и будет как на фото, что не так?
Дівчина Гілмор• 27 мая в 13:15
Ответ дляМой завтрак
Тканина наче та сама, проутюжить і буде хороша сукня. Не гірша сукня ніж тут показують
Джинци на Флісі• 27 мая в 13:15
Такое чувство, что и ткань другая, и платье не то. Кто пишет? Х з. Дуры какие-то
Мой завтрак
• 27 мая в 13:16
Ответ дляMs. Android
хух , напевно я одна така , що мені це дві різні сукні , схожі лише фасоном
Нетутешня• 27 мая в 13:16
Ответ дляМой завтрак
мне тоже - совсем разные
Бавовна• 27 мая в 13:16
Ответ дляМой завтрак
А в чем разница в ткани?
По фото видно что не хлопок и не Лен
Распутница• 27 мая в 13:25
Якщо я піджену на фото покупця цю сукню під її розмір і зріст і відпрасую парогенератором, то на ній це плаття буде мати вигляд, краще, ніж на тій моделі
Пластилин_Колец• 27 мая в 13:26
Потому что лучшего в жизни не видели. Им это тряпье за счастье
Пліткарка• 27 мая в 13:30
троллят наверное
это как на ФБ выкладывают благодарности с фото , а там картошка гнилая, шмотки отвратительные убогие и так далее
маска Ілона• 27 мая в 14:18
Не знала що існують люди які замовляючи на тему чи аліекспресі вірять в те що отримують річ яка на 100% відповідає фото в оголошенні. Там у всіх продавців однакові крадені фото.
І на аліекспресі новий прикол з відгуками. Продавці навчились розміщати неправдиві відгуки з інстаграмними фото. Тепер взагалі неможливо реально оцінити продавця та товар.
Краля-Галя• 27 мая в 15:40
Ответ длямаска Ілона
Ну футболки там нормальные, купила несколько, 100% хб