КротоТо• 01 октября 2024
Если я дам человеку номер карты Монобанк
Он узнает мою фамилию? Будет у него отображаться полная информация, если он сбросит мне сумму?
Королева ганделику• 01 октября 2024
Якщо через Монобанк то побачить. Через інший - там тільки ім´я
В гости звали?• 01 октября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Через монобанк - в списку операції тільки Ім´я і перша буква прізвища. В квитанції - тільки номер карти
когдадеЦкие• 01 октября 2024
Залежить від того як ви себе підписали в моно, в мене тільки ім´я і літера, а є в кого повністю підтягує по тел книзі
Чумачечая_• 01 октября 2024
Ответ дляКоролева ганделику