Бутербродница• 02 октября 2024

Корвалмент, серце, невралгія

Пів дня була якась давяща біль в лівому плечі ( то відчувала, то ні). Взяла корвалмент і біль пройшла. Недавно був курс масажу. Можливо це дійсно серце, а можливо невралгія. Якщо у когось було подібне, відпишіться.
Жерица ночи• 02 октября 2024
невралгія, раз мята допомогла

Заздрість то погано• 02 октября 2024
Коли серце дійсно болить, то це такий гидкий виснажливій біль, що у вас би не виникло питань серце не серце.
І да корвалмент це м´ята. Вона ’лікує’ іпоходрію і вигадані діагнози, відволікаючи людину, а не реальні проблеми з серцем.
автор Бутербродница • 02 октября 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Погоджуся, якщо це пов´язано з ПА чи іпохондрією. Але коли відчуваєш біль, а потім вона пройшла, через 10 хвилин після таблетки. Тому і задумался