Путающаяся• 05 октября 2024

Как вам губы? Пошли бы к такому косметологу?

Апофиозная• 05 октября 2024
Чудова качечка
Ноунэйм• 05 октября 2024
Це в косметолога такі ’чудові’ губи?
Аленький носочек• 05 октября 2024
Если вы придёте к косметологу не с таким запросом, то такие вам и не сделают
АнтиТанкист• 05 октября 2024
Лукава_Кiшка• 05 октября 2024
В таких случаях вопросы даже не к косметологам, а что в голове у таких клиенток.
Кров з молоком• 05 октября 2024
Может и себе такие сделать?
автор Путающаяся • 05 октября 2024
Ответ дляНоунэйм
Це в косметолога такі ’чудові’ губи?
Ні,у клієнтки. Але у неї у всіх на фото такі губи. Чи це бажання клієнток чи це вона так робить? Я хочу 0.5 ,але боюся(
автор Путающаяся • 05 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
фото
Читала(
Карамбулкул• 05 октября 2024
Ответ дляАпофиозная
Чудова качечка
Та це вже не качечка, а певна частина мавпочки.
Пацан к успеху шел• 05 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Ага, и после губ на ресницы
Ноунэйм• 05 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Не знаю...я б подумала щодо майстра...
Опля Картопля• 05 октября 2024
Мне больно смотреть...
Юпитерная• 05 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
То на фото Пері Качкодзьоб. Я б зроду до такої не пішла.
tereska• 05 октября 2024
Там все як на підбор:
1. Бігти до такого пластичного хірурга на ринопластику;
2. Летіти з низького старту до бровіста рукожопа;
3. А рєснічки 59Д просто отвал башки;
4 та 5 прекрасний косметолог-самоучка зробить ваші губоньки ще страшнішими, а добавивши татуажу буде ваш свисток засоктувати 16ПроМак айзвони один за одним.
Я не здивуюсь, якщо там і волосся нарощене тими страшними капсулами
Котомафия• 05 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
0,5 Ви навіть не побачите, так що не бійтеся.
В цих мілілітрів 3
Аленький носочек• 05 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Там 4 мл на фото. От 0.5 у вас такие не будут 😂
автор Путающаяся • 05 октября 2024
Ответ дляtereska
Там все як на підбор:
3. А рєснічки 59Д просто отвал башки;
Це полька,вони майже всі такі
Я вже не звертаю уваги
Кукарикуууууу• 05 октября 2024
Так це не косметолог не така, це у дівчини запити не типові. Гляньте на вії, пірсинг на обличчі. Замашки на епатаж, тому косметолог виконала свою роботу добре. Виглядає все симетрично, комків не бачу.
Юпитерная• 05 октября 2024
В нас поруч дома поліцейський участок, то там одна така ходить, але ще страшніша, бо брови як сажою намальовані , чудернацької форми, і блондинка з начосом))) Їй мабудь і пістолета не треба, так всіх перелякає. Це воно перекроїлось і всі дівчата там, відразу, як почали по 30 тис на початку війни отримувати. Так смішно. Були нормальні, і тут колхозу попали гроші до рук. Зараз всі капець страшні.
В танке• 05 октября 2024
зачем эти куриные жопки еще и намасливают?? фуу бл
Альфасамка• 05 октября 2024
кря кря
Мальдивирую• 05 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
0.5 первично - это вообще ни о чём)))
Выбирайте косметолога с медицинским образованием и с реальными фото работ.
Папобус• 05 октября 2024
Щойно прочитала в новинах, що в Харкові косметологиня вбила через непрофесіоналізм пацієнтку. Щось не хочеться після таких новин взагалі до них ходити
Ух яка ж Я• 05 октября 2024
Ответ дляtereska
Там все як на підбор:
3. А рєснічки 59Д просто отвал башки;
И всё это на фоне нездоровой кожи с угрями... Ухоженная женщина)
Кров з молоком• 05 октября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Мне больно смотреть...
Это нам с вами красота в глаза колит. Нас с вами затмила зависть.
ОдинРазНадетое• 05 октября 2024
Ответ дляПутающаяся
Тобто, ви боїтеся, що косметолог примусово вам вколить 2-3 мл. філлера по ціні 0,5 ?
Це косметолог манʼяк чи що ?
Мания-Величия• 05 октября 2024
Тут прекрасно все: і губи, і ніс, і вії, і брови
Безпорадна Кроко• 05 октября 2024
Это пародия на губы?!
Куда_бежать• 05 октября 2024
Ответ дляПапобус
Теж читала. Косметолог без медичної освіти.
Из Кукуева я• 05 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
фото
Губы не убивают. А вообще так делают все. С мед образованием тоже. Это аппаратная косметология. Я делала морфиус8 подтянуть кожу внутренней части рук. Мне сделали около 50!! уколов анастетика стоматологического. И это была врач в хорошей дорогой столичной клинике. Никаких проб не брали. Я только потом в разговоре с другим врачем и хвастаясь результатом процедуры узнала, что вообще-то так и умереть можно.