Томатико• 05 октября 2024
Обираю смарт тв 50 дюймів, порадьте які у вас і чи задоволені
Обираю між LG та Самсунгом, орієнтовно на бюджет 20000 грн.
Відгуки різні в інтернеті, тому хочу реальні отримати)
Дякую
дамаБезСобачки• 05 октября 2024
Ответ дляdulenok
У меня висит Самсунг за 19000 , как раз 50 дюймов. Просто ’ серый’...
Ну а год выпуска его какой?
Советничаю тут• 05 октября 2024
У мене Самсунг, 65 діагональ.
Задоволена! Дуже зручна смарт система Tizer. Класно працює і не глючить)
дамаБезСобачки• 05 октября 2024
Ответ дляСоветничаю тут
У мене Самсунг, 65 діагональ.
Ну а денежек сколько стоит? Или муж покупал😁
Даю справку• 05 октября 2024
В мене самсунг, йому вже 6 років, нарікань нема. Але він коштував біля 20 тис тоді коли купували.
В дитячу взяли дешевший ківі, от то гівно
Советничаю тут• 05 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Купували ще перед війною, вже і не згадаю скільки коштував
дамаБезСобачки• 05 октября 2024
Ответ дляdulenok
В душе не чаю. Купила в 22.
Отож. Старье будет автору за его бюджет.
Какой тогда смысл, лишь бы самсунг. Можно смотреть что-то проще, но реально лучше по характеристикам.
2410diana2410• 05 октября 2024
Ответ дляСоветничаю тут
У мене Самсунг, 65 діагональ.
У меня тоже такой. Радует, что совсем не глючит. Тошиба после пары лет использования стал отставать от пульта. Нажала на кнопку и пару секунд жду, пока меню запуститься или канал переключится
Бочка порохУ• 05 октября 2024
А можна я своє це вискажу??
У мене TCL- тут це досить розповсюджена фірма
Так у нього світися так ця фігня, що я вночі спати не можу
Дуже заважає вночі як світ ник
Томатико
• 05 октября 2024
бюджет орієнтовний) додам якщо треба. Я на сайті розетка подивилась моделі 2023/2024 і за 19 000 є Самсунги ті ж ))
Ацетилсалициловая кислота• 05 октября 2024
Ответ дляБочка порохУ
А можна я своє це вискажу??
Дуже заважає вночі як світ ник
Изолента, лак для ногтей или маркер в помощь, если нет кнопки выкл индикатор