Силиконочка• 05 октября 2024
Моя біль- накупила одягу на 5000 грн дитині в zara а воно все зменшилось
Прикол
Ну добре що є ще менша донька то я їй то все залишу
Але блін.. я на меншу замовила онлайн.. чи можу я відмовитись поки воно їде в дорозі? Чи треба дочекатись поки приїде
В планах тепер замовити на старшу доньку більший розмір
На старшу міряла в магазині.. було вільне по крою.. а коли постірала то все зменшилось(
Даха-сваха• 05 октября 2024
Зара и так маломерит. Моя худенькая, но платье 110 рр носила при рост 98-104. Сейчас рост 122 и все блузки 122 короткие в рукавах и джинсы короткие.... Так что там и без стирок с размерами проблема...
Стебель березы• 05 октября 2024
Ну что сказать, не умеете стирать, не смотрите на этикетки. Считайте что заплатили за опыт.
УжеВотДа• 05 октября 2024
В сушильній машині сушили? Одяг часто усадку дає, якщо тримати до повного висихання
Ку-кусик• 05 октября 2024
Так і зараз більшість речей з тканин які не ’сідають’. Було пару разів що я не помітила речі в пральній машині і прала їх з рушниками при 60-90 градусах і нічого їм не сталося...
Тролю як можу• 05 октября 2024
Ответ дляВикасикрет
А вы когда стираете смотрите на режим стирки?
А в стиралках уже есть режим ’стирка Зары’?
Ку-кусик• 05 октября 2024
Ответ дляУжеВотДа
І то, в залежності в тканини
Живчик-счастливчик• 05 октября 2024
Не спешите отменять заказ. Вы вот это севшее на младшую мерили? Обычно, если вещь села, то она и смотрится не очень( форма теряется.
А почему село, вы выяснили? Ошиблись режимом?
Sweetchokolate• 05 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Так, можете повернуть. Замовляли в Україні?
Мальчун-задирун• 05 октября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Всегда Зара большемерила детская, странно , что у вас другой опыт.Дочка худая,всегда брали размер в размер и то в поясе велико, в груди широко.
Силиконочка
• 05 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
А як ви його прали що весь одяг сів?
При 60 градусах
1400 оборотів
Силиконочка
• 05 октября 2024
Ответ дляУжеВотДа
Так
Сушильна машина є в мене
Сушу
Сушильна машина є в мене
Сушу
Силиконочка
• 05 октября 2024
Ответ дляТака бойова Я
А зачем?
На автоматі встановлено
Мені здається так буде чистіше
Ку-кусик• 05 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
При 60 градусах
1400 оборотів
Ну що вам сказати....
Даха-сваха• 05 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
оно все широкое и короткое) вайкики так же)))...штаны 122 широкие и короткие...
Така бойова Я• 05 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
На автоматі встановлено
Мені здається так буде чистіше
От чего отстирывает? От мазута?
Силиконочка
• 05 октября 2024
Ответ дляSweetchokolate
Так
В Україні
Тобто я ще можу повернути(скасувати?) щоб вони не доставляли?
Я тільки вчора замовила онлайн
В Україні
Я тільки вчора замовила онлайн
Зайченя• 05 октября 2024
Почти на всех вещах до 40 стирка.При 60 уже сядет и плюс машина сушильная.
Силиконочка
• 05 октября 2024
Ответ дляКу-кусик
Ну що вам сказати....
Розкажіть як треба
Мальчун-задирун• 05 октября 2024
Ответ дляДаха-сваха
Но не маломерит точно, на плотных детей
Ку-кусик• 05 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
Розкажіть як треба
Берете річ, дивитися на бірку, де інструкція по догляду, дотримуєтесь інструкції. Все.
ХвостПистолетом• 05 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
При 60 градусах
1400 оборотів
Ви перший раз речі прали чи що? Вам на бірочках спецом написано який режим прання використовувати треба.
julia-678c• 05 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
При 60 градусах
1400 оборотів
Пиздец. Зачем так над одеждой издеваться?
Силиконочка
• 05 октября 2024
Ответ дляjulia-678c
Розкажіть як ви стіраєте?
Даха-сваха• 05 октября 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Но не маломерит точно, на плотных детей
ну не знаю, кому как, если при росте 122 реглан 122 рукава выше косточки на запястье для меня это маломерит)))