Морковна• 14 октября 2024
Чехол для Айфона - пожелтел за пару месяцев
Не весь, он сам серый, а там где камера ободок. У вас тоже так?
Янгол в камуфляжі• 14 октября 2024
Ответ дляМорковна
ага
Нужно покупать с защитой от УФ,вроде поликарбонат или что то такое.Но мне не нравится ни силикон,ни с защитой(более дубовые).
Обожаю натуральную кожу.
Роза в вазі• 14 октября 2024
Оригинальные эпл не желтеют, не липнет покрытие через 3 месяца , правда стоят 2900
Янгол в камуфляжі• 14 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
Краше вінтажну шкіру за такі гроші
Роза в вазі• 14 октября 2024
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Краше вінтажну шкіру за такі гроші
Шкіра від крему для рук і вологи швидко втрачає вигляд . В мене був оригінальний шкіряний на 11 про, швидко кути затираються
Янгол в камуфляжі• 14 октября 2024
Ответ дляРоза в вазі
В мене з Амазону був,забула бренд,який робить аксесуари.Там шкіра з просочуванням.Їй байдуже.Ще додавали масло,яким раз на місяць змащуєш,і вигляд бомбезний.Матова шкіра.Вона відштовхує бруд і вологу .Телефону капець настав,а чохол ще живий був.Віддала.