Люблю Украину• 15 октября 2024

Чоловік виявився звичайний блядуном

А я думала буде родина, серйозні стосунки, старість разом... Боляче, відкрила душу і серце
Не зви чайна• 15 октября 2024
Відрийте іншому, ото проблема

Біток чи ефір?• 15 октября 2024
Радуйтесь, что отвело
Было бы хуже, если бы открылось, когда вы в декрете беспомощная сидите.
автор Люблю Украину • 15 октября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Радуйтесь, что отвело
він уже так одну кинув...
Хвець-тець• 15 октября 2024
Я от досі дивуюсь тому факту що всі жінки знають про полігамність чоловіків, і все сподіваються витягнути лотерейний квиток із тисячі, в вигляді моногамного самця
Хвець-тець• 15 октября 2024
Доречі, блядуни досить непогані сімянини. Вони, знаєие, такі і вас люблять, і дітей люблять, і Оксану люблять. Позитивчики такі
Завтра не пью• 15 октября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
він уже так одну кинув...
Ну и всё. Пшёл нахрен. Выводы сделали и пошли дальше.
Простоваля• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Да ну) какая полигамность
Мы люди разумные, делающие выбор 🌷
У многих мужчин выбор в пользу верности
7_кг_рыбы• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Тремя темами ниже тема про любовников и мужей.
Там одна спит одновременно с двумя любовниками и мужем. Расскажите ещё и ей про ’полигамность мужчин’))
Настасья Пицун• 15 октября 2024
Ото новость, автор, не драматизируйте, бывает со всеми, редко кто этого не проходит, главное как из этого выйти. Моя мама из образцовой семьи, ну святое семейство, а встретила и полюбила супер промискуитетника абьюзера и 10 лет пыталась его очеловечить своей святой любовью, в итоге она вся в травмах, я просто ментальный инвалид, ещё и дочке моей досталось. Так что радуйтесь, что не пострадали

Полтавська галушка• 15 октября 2024
Время притупляет боль, а потом встречается тот, кто будет Вашим, а не туда-сюда, по прекрасному полу.
Хвець-тець• 15 октября 2024
Ответ дляПростоваля
Да ну) какая полигамность
Мы люди разумные, делающие выбор 🌷
У многих мужчин выбор в пользу верности
Але якщо десь щось перепаде, то в принципі вони не проти
В ще, мене здивувала категорія чоловіків, які важаю що щ проститкою то не зрада.
Зрада це коли коханка
Леди_в_ночи• 15 октября 2024
Покажи фигуру,поможем
Простоваля• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Зрада це коли коханка
Да разные есть и мужчины и женщины
В моём окружении хорошие мужчины)
Хвець-тець• 15 октября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Конкретно ця тема про чоловіків.
Тіпа боядун треба бросати.
Ні, не треба.
Жадного треба бросати, лінивого, абьюзера, алкаш.
А блядун най буде.
7_кг_рыбы• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Конкретно ця тема про чоловіків.
Тіпа боядун треба бросати.
Ні, не треба.
А блядун най буде.
Тут каждая тема про то , про что говорят комментаторы. Хотелки автора мало кого интересуют
Як міряти?• 15 октября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
він уже так одну кинув...
Первый муж как молочный зуб. У меня первый такой же оказался
Хвець-тець• 15 октября 2024
Ответ дляПростоваля
Да разные есть и мужчины и женщины
В моём окружении хорошие мужчины)
А ви думали що чоловіки на ліво і направо розповідають про свої походеньки?
Вони ж напевно сімянини, і не хочуть травмувати дружин

Щодо так званого кола.
В якій сфері не зраджують? Аж цікаво.
Може це політики? Може лікарі? Може військові? Може бізнесмени?
Дайте подуться• 15 октября 2024
Ответ дляЛюблю Украину
він уже так одну кинув...
А ви сподівалися, що з вами буде інакше ?
Анонимарик• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Зрада це коли коханка
так ’мудрі жОни’ самі так пишуть і вважають))) досить теми тутешні почитати

Анонимарик• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець

Щодо так званого кола.
В якій сфері не зраджують? Аж цікаво.
Вам так власні роги муляють, що Ви ладні всіх під одну гребінку? Щоб не так за себе образливо було?
Простоваля• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець

Щодо так званого кола.
В якій сфері не зраджують? Аж цікаво.
У Вас свои убеждения, ок
Мой мир другой
Пффф 100%• 15 октября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Хвець-тець• 15 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Ні. Просто я реаліст, цікавилась поглиблено історією гендерних відносин.
І по суті за тисячі років мало що змінилось
Сім´я то сім´я, а секс то секс.
В умовах розквіту фемінізму в останнє сторіччя таким правом почали користуватись і жінки.
Тішуся неперетішуся• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Тю да, мой любовник прекрасный муж и отец
Тектологиня 80lv• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Это точно! Знаю такого одного. Всех любит и чужих детей любит и своих и свою жену и чужую.
Только это так раздражает иногда.
Блондинка в Законе• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Ви про пітекантропів, чи неандертальців? Чи з радянського союзу тягнете , що самі мужики про себе писали в журналі Здоров´я. Почитайте, ці статті писали тільки мужики.
Зараз ми хомо сапієнс, знаєте чого? Бо розум переміг інстинкти. Не у всіх переміг, я бачу тут досі всі створюють теми про коханців і навіть хизуються цим. Але таких пітекантропів все ж таки меньше, ніж розумних. Хто думає , чщо мужик полігамний, то у них попався просто нерозумний.
Полігамний це не відразу з двумя чи трьома, полігамний, це може одну любити, розлучитися, вступити в стосунки з іншою. І так безкінечно по суті. Але не з всіма одноразово.
МояХатаЗкраю• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Ви зробили мій день)) і вас і дітей і Оксану 😂 Ну це ж дійсно так воно і є.
При тому що я за те, що вірність це вибір, не можу з вами не погодитись
Я_не_аноним_100%• 15 октября 2024
Ответ дляХвець-тець
Если мужчины полигамны пусть не создают семью с моногамной женщиной которая хочет на всю жизнь, не оплодотворяют женщин. Открою ’секрет’, 70% планеты, будь то женщины или мужчины, полигамны, но это не даёт права изменять. Не уверен/ не уверена что сможешь построить серьёзные отношения без измен, не берись за это дело. Я например тоже полигамна и не хочу из-за этого на данный момент входить в серьёзные отношения
useruseruser• 15 октября 2024
А человек-то он хороший,подарки дарит,на курорты возит?
автор Люблю Украину • 15 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
так, тільки вже все, інтерес пропав