План перемоги зеленського який по суті є ультиматум заходу, який змусив нас віддати ядерну зброю. Ядерний шантаж через третіх ліц
Інтерв´ю пана Чалого який пропонує втягувати інші країни у війну і підвищувати рівень ескалації.
Хоть лещенко і мудачело але я навіть не сумніваюсь, що партнери сказали знижувати призовний вік як умову надання... ще трьох танків і двох ф 16. Якоїсь фігні короче говоря під знищення молодняка.
Ну і це все на фоні Ізраїля який перетягує ковдру уваги на себе. І невідомості того, хто виграє в сша. І ескалації між кореями. Несеться... як вам таке закручування хаосу?
Альфасамка• 18 октября 2024
мені всерівно, в мене на порядку денному пробіжка, йога, макдональдс і АТБ
Кошкина мать• 18 октября 2024
Як задовбали вже ці війни, чого людям спокійно не живеться. От нахіба тому старому пердунові ще територія, якщо він з тою що є толку звести не може
Против нас воюет 2 ядерные страны открыто и ещё куча маргинальных шавок-ассистентов. Южные корейцы отслеживают каждый пук северных своих неадекватов и говорят о большое военном контингенте.
Не Израиль перетягивает, а специально зажигаются все новые конфликты террористами, чтобы запад не успевал латать дыры.
Ответ дляJul-Ap
шо робить ...
Ответ дляJul-Ap
Так, а х**ло тільки насміхається над Заходом та США ...
Ответ для123-08df
шо робить ...
Тихонько делать оружие массового поражения, если есть мозги и ресурсы.
Или просто стараться выживать и смотреть, что будет дальше.
Для меня естественный был бы союз Южная Корея-Япония-Тайвань-Израиль-Украина, например .
Но все мы не гиганты в военном отношении, хотя все в экзистенциальном конфликте находимся.
Можно ещё поджигать силы , которые симпатизируют Украине в странах оси зла.
Из много, это вся оппозиция, собственно, наши ситуативные союзники.
Но у нас нет таких ресурсов просто. Это то, что должен делать запад, если хочет выжить.
Ответ дляanutaw
могли бы мы еще в 2000гг в нато вступить как другие страны легко и спокойно,но порошенко,будучи министром обороны,сказал нихт.бо надо було конфетки клепать по липецках и не злить путина
ви вже задовбали брехати.
вам уже 100500 раз написали що Порошенко ніколи не був міністром оборони, а ви все брешете і брешете
Ответ дляJul-Ap
вода ні про що
Ответ для Кошкина мать
чтобы быть в Европе за счет Украины и стран Балтии
чтобы русские всеми командовали и ставили условия. И так и будет если они выиграют
Ответ дляJul-Ap
То хай би не латав. Віж ж не швачка.
А якщо у заходу ніхуя нема, то по перше нам хана; по-друге - їм тоже хана, но трлхи згодом.
Моя мрія - про переговори. Але не ті, що «мирний план», дебільний план» ітд…а щоб наш домовився вже просто про співпрацююіз путіним і будування «потужного сходу» чи щось типу такого. Бо з цим «просуванням ворога за добу” на фоні щоденного брєду, який верзуть європейські політи (про «не дамо дозвіл..», про «знизьте вік», про «дамо 7 ф-16 а ракети до них трохи пізніше в 2035му» якось не хочеться бути переселеною зненацька на соловки. Чи кудись у тундру. То хоч знати чи є шанс що путіна взагалі цікавимо якось ми - українці в саме Україні. Мабуть що ж не цікавимо.
Я маю дуже слабке уявлення, куди ми рухаємося. І чи збирається наша влади дати нам можливість уникнути депортацій, поки є шанси на іміграцію…
Ответ дляTeonaa
То хай би не латав. Віж ж не швачка.
Вы хотите будувати потужний схид с теми, кто убил сотни тысяч украинцев на их земле, расстреливает пленных, скидывает кабы на многоэтажки сознательно?
Однако.
Плечо к плечо с катами и убийцами... Вас и ваших близких война не коснулась практически, очевидно.
Однако.
Ответ дляJul-Ap
Однако.
Німеччина яка убила понад 4 млн українців нині наш дорогий ненаглядний партнер. Однако
Ответ дляJul-Ap
Однако.
Я живу в війні, і дитину розу у війні і буду ростити судячи з усього так постійно. Просто я не бачу сенсу «рипатися», якщо не здатні довести до кінця. І я не кажу що це реально, бо ми судячи з усього росіі потрібні ще набагаааато менше аніж заходу.
Не хочу я будувати оце. Але було б круто і цих обвести навколо пальця, і тим фак ю потім зробити, зрадникам. Захід так само по шию у крові. Українців. Даже більше.