lilu1990• Изменено 18 октября 2024

Вау, несеться. І шо далі?

План перемоги зеленського який по суті є ультиматум заходу, який змусив нас віддати ядерну зброю. Ядерний шантаж через третіх ліц

Інтерв´ю пана Чалого який пропонує втягувати інші країни у війну і підвищувати рівень ескалації.

Хоть лещенко і мудачело але я навіть не сумніваюсь, що партнери сказали знижувати призовний вік як умову надання... ще трьох танків і двох ф 16. Якоїсь фігні короче говоря під знищення молодняка.

Ну і це все на фоні Ізраїля який перетягує ковдру уваги на себе. І невідомості того, хто виграє в сша. І ескалації між кореями. Несеться... як вам таке закручування хаосу?
Альфасамка• 18 октября 2024
мені всерівно, в мене на порядку денному пробіжка, йога, макдональдс і АТБ
автор lilu1990 • 18 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
So_so• 18 октября 2024
Остаётся надеяться, что работа идёт, всё.
Кошкина мать• 18 октября 2024
Як задовбали вже ці війни, чого людям спокійно не живеться. От нахіба тому старому пердунові ще територія, якщо він з тою що є толку звести не може
Манула• 18 октября 2024
Марафон смертей ... Чомусь згадався фільм ’Загнаних коней пристрілюють, чи не так?’ ...
anutaw• 18 октября 2024
ну а как вы хотели.попередники продали наше оружие,ракеты,танки,самолеты,активно шла торговля и с 14 года.даже пистолеты и каски спихивали.а мы были 4 армией мира.
anutaw• 18 октября 2024
могли бы мы еще в 2000гг в нато вступить как другие страны легко и спокойно,но порошенко,будучи министром обороны,сказал нихт.бо надо було конфетки клепать по липецках и не злить путина
Jul-Ap• 18 октября 2024
Против нас воюет 2 ядерные страны открыто и ещё куча маргинальных шавок-ассистентов. Южные корейцы отслеживают каждый пук северных своих неадекватов и говорят о большое военном контингенте.
Не Израиль перетягивает, а специально зажигаются все новые конфликты террористами, чтобы запад не успевал латать дыры.
123-08df• 18 октября 2024
Ответ дляJul-Ap
шо робить ...
Манула• 18 октября 2024
Ответ дляJul-Ap
Так, а х**ло тільки насміхається над Заходом та США ...
Jul-Ap• 18 октября 2024
Ответ для123-08df
шо робить ...
Тихонько делать оружие массового поражения, если есть мозги и ресурсы.
Или просто стараться выживать и смотреть, что будет дальше.
Для меня естественный был бы союз Южная Корея-Япония-Тайвань-Израиль-Украина, например .
Но все мы не гиганты в военном отношении, хотя все в экзистенциальном конфликте находимся.
Можно ещё поджигать силы , которые симпатизируют Украине в странах оси зла.
Из много, это вся оппозиция, собственно, наши ситуативные союзники.
Но у нас нет таких ресурсов просто. Это то, что должен делать запад, если хочет выжить.
fishcka• 18 октября 2024
Ответ дляanutaw
ви вже задовбали брехати.
вам уже 100500 раз написали що Порошенко ніколи не був міністром оборони, а ви все брешете і брешете
Басина• 18 октября 2024
Ответ дляanutaw
От брехло!
Ужгород• 18 октября 2024
Ответ дляfishcka
ви вже задовбали брехати.
Треба кидати скарги на всі її пости у всіх темах де вона вспливе, може хоть так її забанять
Манула• 18 октября 2024
Ответ дляfishcka
ви вже задовбали брехати.
Робота така у людини, перевести будь-яке обговорення у бік папєрєдніків
123-08df• 18 октября 2024
Ответ дляJul-Ap
вода ні про що
PinkMa• 18 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
чтобы быть в Европе за счет Украины и стран Балтии
чтобы русские всеми командовали и ставили условия. И так и будет если они выиграют
Teonaa• 18 октября 2024
Ответ дляJul-Ap
То хай би не латав. Віж ж не швачка.
А якщо у заходу ніхуя нема, то по перше нам хана; по-друге - їм тоже хана, но трлхи згодом.
Моя мрія - про переговори. Але не ті, що «мирний план», дебільний план» ітд…а щоб наш домовився вже просто про співпрацююіз путіним і будування «потужного сходу» чи щось типу такого. Бо з цим «просуванням ворога за добу” на фоні щоденного брєду, який верзуть європейські політи (про «не дамо дозвіл..», про «знизьте вік», про «дамо 7 ф-16 а ракети до них трохи пізніше в 2035му» якось не хочеться бути переселеною зненацька на соловки. Чи кудись у тундру. То хоч знати чи є шанс що путіна взагалі цікавимо якось ми - українці в саме Україні. Мабуть що ж не цікавимо.
Я маю дуже слабке уявлення, куди ми рухаємося. І чи збирається наша влади дати нам можливість уникнути депортацій, поки є шанси на іміграцію…
Jul-Ap• 18 октября 2024
Ответ дляTeonaa
То хай би не латав. Віж ж не швачка.
Вы хотите будувати потужний схид с теми, кто убил сотни тысяч украинцев на их земле, расстреливает пленных, скидывает кабы на многоэтажки сознательно?
Однако.
Плечо к плечо с катами и убийцами... Вас и ваших близких война не коснулась практически, очевидно.
автор lilu1990 • 18 октября 2024
Ответ дляJul-Ap
Однако.
Німеччина яка убила понад 4 млн українців нині наш дорогий ненаглядний партнер. Однако
Teonaa• 18 октября 2024
Ответ дляJul-Ap
Однако.
Я живу в війні, і дитину розу у війні і буду ростити судячи з усього так постійно. Просто я не бачу сенсу «рипатися», якщо не здатні довести до кінця. І я не кажу що це реально, бо ми судячи з усього росіі потрібні ще набагаааато менше аніж заходу.
Не хочу я будувати оце. Але було б круто і цих обвести навколо пальця, і тим фак ю потім зробити, зрадникам. Захід так само по шию у крові. Українців. Даже більше.