НичеНипанимаю• 23 октября 2024

Бюджетні парфуми на осінь/зиму в Єві. Це супер, раджу

Хто полюбляє вишневі, східні аромати. Раджу ось такі. Зараз по 350 грн. Шлейфові, схожі на Lost Cherry Tom Ford. І прошу без хейта, дівчата. Усі мають різний рівень доходу, тому відштовхуємося від того, що маємо. А пахнути приємно хочуть всі.
Тримбулька• 23 октября 2024
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Так лост черри тоже не больше часа держится))
Тримбулька• 23 октября 2024
Ответ дляГолодаю
зара 1249 ..разницу видите?
500 грн в заре
Я на хвилинку• 23 октября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
А на осінь-зиму що порадите?
Взяла Маріхуану від Аліса Ешлі. Подобається, середня стійкість, не набридає
Тримбулька• 23 октября 2024
Ответ дляТреба ось так
И как вам?
Мне Токио нравится, одни из любимых.
Цитрусовый аромат
Шмоточницаца• 23 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Удалено администрацией...
Пугачиха• 23 октября 2024
Ответ дляТреба ось так
Лучше доложить и Зару купить, чем этот мусор
Лучше кому ?
Интересно откуда Советчицы знают как лучше)
автор НичеНипанимаю • 23 октября 2024
Мда дівчата, ріки г..івна через якісь парфуми....
автор НичеНипанимаю • 23 октября 2024
Ответ дляРешка7777
Автор.. пишите
Дякую, насправді не потребую. Можу купити собі і іншого сегменту парфуми. Але з відповідей в шоці. Стільки поганого написали за якісь там парфуми. Мрак...
Хочу наколоти губи• 24 октября 2024
Не повірите, тему раніше не читала, але слухала в ютубі Юлію Олійник про бюджетні парфуми, там саме ці з вишнею самі перші у відео. А сьогодні ходила забирати своє замовлення і потестила три види цієї серії ароматів, то дуже навіть не погано, блотер ось і зараз пахне, годин 5 пройшло. Тому хто не парфумерний сноб, раджу піти і затестить, щоб мати свою думку по своїй ольфакторності. Я не брала, тому що вишня все ж не моє.
Хочу наколоти губи• 24 октября 2024
Перші 16хв можна пропустить, десь на 16.30 хв про парфуми, і швидкість відео можна ставити 1.25-1.5
автор НичеНипанимаю • 24 октября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
https://youtu.be/WKfAgstyXeM?si=1DrstiQTaGRcy40c
Дякую