НичеНипанимаю• 23 октября 2024
Бюджетні парфуми на осінь/зиму в Єві. Це супер, раджу
Хто полюбляє вишневі, східні аромати. Раджу ось такі. Зараз по 350 грн. Шлейфові, схожі на Lost Cherry Tom Ford. І прошу без хейта, дівчата. Усі мають різний рівень доходу, тому відштовхуємося від того, що маємо. А пахнути приємно хочуть всі.
Тримбулька• 23 октября 2024
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Так лост черри тоже не больше часа держится))
Я на хвилинку• 23 октября 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
А на осінь-зиму що порадите?
Взяла Маріхуану від Аліса Ешлі. Подобається, середня стійкість, не набридає
Тримбулька• 23 октября 2024
Ответ дляТреба ось так
И как вам?
Мне Токио нравится, одни из любимых.
Цитрусовый аромат
Шмоточницаца• 23 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Удалено администрацией...
Пугачиха• 23 октября 2024
Ответ дляТреба ось так
Лучше доложить и Зару купить, чем этот мусор
Лучше кому ?
Интересно откуда Советчицы знают как лучше)
НичеНипанимаю
• 23 октября 2024
Ответ дляРешка7777
Автор.. пишите
Дякую, насправді не потребую. Можу купити собі і іншого сегменту парфуми. Але з відповідей в шоці. Стільки поганого написали за якісь там парфуми. Мрак...
Хочу наколоти губи• 24 октября 2024
Не повірите, тему раніше не читала, але слухала в ютубі Юлію Олійник про бюджетні парфуми, там саме ці з вишнею самі перші у відео. А сьогодні ходила забирати своє замовлення і потестила три види цієї серії ароматів, то дуже навіть не погано, блотер ось і зараз пахне, годин 5 пройшло. Тому хто не парфумерний сноб, раджу піти і затестить, щоб мати свою думку по своїй ольфакторності. Я не брала, тому що вишня все ж не моє.
Хочу наколоти губи• 24 октября 2024
Перші 16хв можна пропустить, десь на 16.30 хв про парфуми, і швидкість відео можна ставити 1.25-1.5
НичеНипанимаю
• 24 октября 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Дякую