Топтунша• вчера в 22:50

Сьогодні в автобусі біля мене показово встав малий

Сиділа на передньому сидінні, там біля водія у маршрутці. Зайшла мама з дитиною, років 5. Дитина просто встала біля мене і дивилась на мене. Мама пішла далі по салону. Мені було неприємно, так, сидячих місць не було, але загалом маршрутка не заповнена була. Навіщо так до людей близько підходити? І чому батьки таке дозволяють? Треба якось дбати про комфорт оточуючих, а не лише своєї дітачки!
А я кумедна• вчера в 23:24
Автор, а сколько вам лет?
Скіфська пектораль• вчера в 23:25
Ответ дляБелая котичка
а губи на лице у вас свои или придутые? бо може на них дивувався?
Точно, може на ротяку штучну.Мій син теж так впадає в ступор коли це одороболо близько бачить( в магазинах, чи в транспорті).
З вишневого садка• вчера в 23:28
Ответ дляЖінка з перцем
Удалено администрацией...
А вашими детьми хоть старые хоть молодые гыдуют
Учите их манерам
МЧСница• вчера в 23:30
Це та сама що сочиняла про брата без світла- 100%!
автор Топтунша • вчера в 23:32
Ответ дляА я кумедна
Автор, а сколько вам лет?
автор Топтунша • вчера в 23:33
Ответ дляСкіфська пектораль
Рот у мене не штучний. А ось вашій личинці би культурі повчитись, чому не виховуєте? Що воно дозволяє собі витріщатись на чужих людей! Ганьба!
сказочное_Бали• вчера в 23:34
Ответ дляТоптунша
Я серйозно зараз
А ви з алабаєм були чи без?)))
автор Топтунша • вчера в 23:34
Ответ длясказочное_Бали
А ви з алабаєм були чи без?)))
Ні, думаю якби був алабай у мене, воно би близько не підійшло
Оцененная• вчера в 23:48
Ответ дляЧервона ікорка
а надо гидовать маршрутками
Та тут непонятно-чи воно маршрутка, чи -автобус. Автор так поспішала придумати тему, що не змогла визначитись
автор Топтунша • вчера в 23:58
Ответ дляОцененная
А яка різниця між автобусом і маршруткою? Ну оце Богдан такий, як всюди мабуть
Глаголиця• сегодня в 00:06
Ответ дляТоптунша
Та ні, стояв бо всі місця були зайняті
Ну так а нащо Ви всілись на місця для пасажирів з дітьми та осіб з інвалідністю?
автор Топтунша • сегодня в 00:13
Ответ дляГлаголиця
Так це звичайне місце було, там не було позначки ніякої. Просто малому хотілось саме спереду сидіти, щоб дивитись на дорогу
Глаголиця• сегодня в 00:16
Ответ дляТоптунша
Ніфіга не звичайне. Перші місця - саме для пасажирів з дітьми та інвалідів, це передбачено правилами пасажирських перевезень. І по людські маленькій дитині завжди можна поступитись місцем. А тьотя 25 років, якщо вона не вагітна, без немовля на руках і не має інвалідності, цілком може проїхати стоячи.
автор Топтунша • сегодня в 00:47
Ответ дляГлаголиця
Де у Богдані? Там вузький прохід, це як раз звичайне місце! Позначка є біля тих що справа від входу.
І я вам не тьотя, чому це я маю стояти? Було вільне місце - я сіла на нього.
Жінка з перцем• сегодня в 07:13
Ответ дляЗ вишневого садка
Учите их манерам
ще одна йобнута кукухою. маю надію такі не плодяться
З вишневого садка• 1 час назад
Ответ дляЖінка з перцем
Нахер нам нужны дети
А вы из-за них такая злая? Так воспитывайие
З вишневого садка• 1 час назад
Ответ дляГлаголиця
Мне тоже 25, всегда сажусь, когда есть место
Никому не уступаю
Думайте там себе все,что хотите