ЛеньГуглить_правда• 26 октября 2024
Реставрація ванни. Чи варто робити?
Побачила в інтернеті, що реставрують ванни наливним акрилом. Ціна 4000. Хтось робив собі?
Советчица Года• 26 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Гарно. А ті краники все знято? Хто назад втавляв? Самі, чи сантехнік?
Той що красив відкрутив зайве і замотав а потім вже майстра просили докрутити так як все рівно ще були там роботи ремонтні деякі
ЛеньГуглить_правда
• 26 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Я ставлю нормально в этом плане.
А скільки заплатили за це все?
Пугачиха• 26 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так, у мене чугун. І так, ви праві чугун дорогий, і демонтаж і монтаж, все разом ого як дорого. Це ж не просто купив і готово(
Є двокомпонентні фарби. Не пам´ятаю назву. Фарбувала свою чавунну ванну років 13-14 тому. На 10 років вистачило. Чеська, здається, була, якщо не плутаю.