Замріяна• 27 октября 2024
Коли ваші діти перестали хотіти з вами кудись їздити?
Маю на увазі вихідні, відпустки
Результат:
вже голосів:
34 (38.2%)
Результат
23 (25.84%)
Після 14
18 (20.22%)
Не перестали
6 (6.74%)
Після 16
5 (5.62%)
Після 18
3 (3.37%)
Після 20
Замріяна
• 27 октября 2024
Ответ для3@йk@
22. Не перествл ещё, но стал брать девушек с собой ))
Підозрюю, що мене теж таке чекає
Ищу Аленя• 27 октября 2024
Ответ для3@йk@
а вы рады?)
Кидстаффовна• 27 октября 2024
Ну в кіно, в ТЦ самі йдуть з друзями їм 12 та 14 а поїздки поки зі мною бо окремо не оплачую..
Замріяна
• 27 октября 2024
Ответ дляк.Буланова
Коли отримали можливість їздити із друзями. Років з 12
Має таку можливість , але все одно хоче разом
Оно само купилось• 27 октября 2024
Донці 10. Вже рік не ходить з нами в гості, гуляти, тобто десь на пів дня, день.
Вже б і ночувала сама, якби дозволили.
У відпустку їздить з задоволенням, бо відпустки у нас у вигляді походів.
По місцю їздить з нами на спортивні змагання, в квест кімнати, або щось типу того.
Старшому 20, живе окремо. Любив з нами їздити весь час. Хоча і вдома лишався без проблем. З 17 років живе окремо. Зараз ми до нього їздимо. Чекає завжди, бо це буває рідко.
Вже б і ночувала сама, якби дозволили.
Розбещена цяточка• 27 октября 2024
Смотря куда. Море всегда заходит, музей ещё. А поездки не всегда. Экскурсии не оч любят. В прошлом году были в Праге, возле собора св Вита тупо достали телефоны и сели играть... А с классом потом дочь ездила - то норм.
Солоденька цукОрка• 27 октября 2024
В 14 вже прям активно не хотіла, була б її воля, то і з 12ти вже б нікуди з нами не їздила
к.Буланова• 27 октября 2024
Ответ дляЗамріяна
Це вас засмучує чи ви радієте?
Пульт от линолеума• 27 октября 2024
Моей 14, отношения у нас не очень сейчас, она такая противная стала. Сейчас в Египте, мы уже поругались и гна сказала, зачем я вообще сюда полетела…
Были бы у нас бабушки, дедушки я бы не взяла ее. Но не на кого оставить
Фима Собак• 27 октября 2024
Куда-то вытянуть по городу(даже магазин) - нереально лет с 12. А вот в отпуск сам просится со мной. Так как любит путешествия, да ещё и с мамой почти неограниченный бюджет на отдыхе....
Розбещена цяточка• 27 октября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
В 11 и 9 начали просить никуда их не ’тягать’.
Шото рано)
Замріяна
• 27 октября 2024
Ответ дляк.Буланова
Це вас засмучує чи ви радієте?
Неоднозначні відчуття , з одного боку добре, що дитина хоче бути з сім´єю, а з іншого дивно, що зовсім не хоче сепаруватися
Шальная коклетка• 27 октября 2024
Ответ для3@йk@
підказуєте, як з ними треба, чи одразу показуєте?
чомусь не дивує, що дівчата кожного разу інші
к.Буланова• 27 октября 2024
Ответ дляЗамріяна
То поясніть дитині,що вам потрібен відпочинок без неї. І це нормально.
Викликаю на дебати• 27 октября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
Шото рано)
Рано пресытились.
Сейчас им 13 и 11. Никуда их не вытянуть.
Замріяна
• 27 октября 2024
Ответ дляк.Буланова
В мене є ще менша дитина, тому впринципі старша не заважає, все одно буде відпочинок з дітьми
к.Буланова• 27 октября 2024
Ответ дляПускаю бісики
Чому мали перехотіти?
Бо хотять самостійності, дорослішають