ПростоБелка• 30 октября 2024
Як відключити щомісячне списання коштів за додаток?
Вчора активувала підписку в програмі для вивчення ПДР на місяць. Казали, шо має бути галочка,яку треба зняти, щоб через місяць автоматично не зняли кошти і не пішла проплата ще за один місяць. Я такої галочки не знайшла при оплаті. Як тепер зробити, щоб через місяць не зняло кошти?
Бавовнятий Пупс• 30 октября 2024
Заходите в Гугл аккаунт в Плеймаркете, там раздел подписки и там снимаете галочку
ПростоБелка
• 30 октября 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Скасувати підписку? Чи припинити платежі?
Бавовнятий Пупс• 30 октября 2024
Ответ дляПростоБелка
Мабуть припинити платежі
Там призупинити платежі. Потім забудете і все, почнуть стягувати Припинити підписку
очки_ннадо• 30 октября 2024
Ответ дляПростоБелка
Скасувати, звісно
Бесконечность-не предел• 30 октября 2024
Ответ дляПростоБелка
Мабуть припинити платежі
нет, конечно
отменить подписку