Повага до старших то не тільки ввічливість.
То ще повага до їхньої свободи жити на повну.
Чомусь у суспільстві досі існує стереотип, що після певної цифри в паспорті людини має стати невидимкою.
Ховати себе в похмурий сірий одяг, бо яскравий уже тільки для молодих.
Це абсурд.
Бажання проявляти себе через колір та стиль не маю терміну придатності.
Краса і смак не старіють.
Треба поважати право людини бути яскравою у будь-якому віці.
Але стереотипи існують.
Як думаєте, кому вигідно, щоб люди старшого віку боялися показати себе?
Це абсурд.
Краса і смак не старіють.
Але стереотипи існують.
Kot_v_meshke• вчера в 16:22
Мені здається, що зараз відсутні будь які стереотипи.Вдягай що хочешь, будь якого кольору та фасону. Будь які зачіски, волосся будь якого кольору.
Ответ дляТуся Муся
Жить на полную - это волосы в розовый покрасить? А у старшего поколения есть здоровье и деньги жить на полную?
Вообще не поняла при чем тут уважение к старшему поколению к цвету одежды.
Додам, що повага в принципі не має мати вікового цензу. З якого дива я повинна поважати старших? Це те, що є (або нема) до усіх людей та те, що людина може (чи не може) заслужити
alenka3108• вчера в 17:05
Не вважаю, що кожен вартий поваги,і це не залежно від віку. Якщо людина гівно, то вона гівно в будь якому віці. А самовиразність - це діло кожного. Мені пофіг на думку інших.
demicandum• вчера в 17:06
Считаю, что люди сами себя ограничивают и живут с оглядкой на то, что скажут другие, это и убивает индивидуальность