Царевна_несушка• 03 ноября 2024

Монобанк бере 0,9% за зняття коштів з ФОП рахунку?

Всюди писали, що 0% за зняття особистих коштів з ФОП рахунку.
Але ось по факту вперше зняла сьогодні, і 0,9% комісії зняло.
В поясненнях написали, що 0% - це на ФОП витрати і на зарплату якщо.
Зараз написала в підтримку, але вже подивилася в детальних тарифах, там вказано 0,9%.
Це вони щось оце поміняли недавно, чи й раніше так було?
Хто користується, як у вас виходить під 0% знімати готівку з ФОП картки монобанку?
Вельми шановна• 03 ноября 2024
Перекидаю на свою особисту картуі знімаю
Я супер-пупер• 03 ноября 2024
На особисту. І там чи то 50 т , чи то 100 під 0
автор Царевна_несушка • 03 ноября 2024
Дякую за відповіді!
Підтримка вже так саме написала, що треба перекинути спочатку на особисту, а з неї в рамках ліміту буде 0%.

А я прямо з картки фоп пішла знімати, тому комісія.
Ждун с Нибиру• 03 ноября 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Дякую за відповіді!

Та так и делать нежелательно, заводите белую карту и выводите на нее, а потом - до 50 тыс без % можно снимать в банкомате. У нас же налоговая считает, что ключ-карта вроде бы есть, а пользоваться ею - криминал.