Завершили довгоочікуваний ремонт. Нарешті. Тепер шукаю надійну компанію в Одесі, яка спеціалізується на прибиранні після ремонту. Головне щоб вичистили влю пилюку, щоб для дити було безпечно.Буду вдячний за рекомендації, особливо якщо є особистий досвід роботи з такою фірмою
Ксена-5237• 09 ноября 2024
Можу порадити компанію, з якою мала позитивний досвід – це ЧистоPro, вони якраз спеціалізуються на прибиранні після ремонту. Обирала по відгукам в інтернеті і не прогадала.
Ответ дляКсена-5237
Або почитайте відгуки на сайтах відгукниках у вашому реріоні
дякую за пораду
Світлана2024• 12 ноября 2024
Читайте отзывы, гуглите клининг в вашем городе, ознакамливайтесь с отзывиками местными площадками!