Скоро_вчера• 18 ноября 2024

Для вас секс это

Для вас секс это просто чтобы муж вставил член в вам в вагину и тра:нул ,или для вас это кое-что больше и вы стараетесь добавлять туда немного или много романтики
Детские_Будут?• 18 ноября 2024
Обмен энергией, оргазм, разгрузка
Танцепесенная• 18 ноября 2024
это наслаждение
Майор Медуза• 18 ноября 2024
Вам чтобы почитать и подр@чить?
ЯниЯ• 18 ноября 2024
Добавляю туда немного или много романтики)
Меня много• 18 ноября 2024
Это то, чем я занимаюсь только с мужем.
Танцепесенная• 18 ноября 2024
Ответ дляМеня много
Это то, чем я занимаюсь только с мужем.
ну и зря
Мафиозная• 18 ноября 2024
А нащо беземоційно тикати в вагітну членом? Я тоді краще уже з Сатісфайєром, а секс це якраз емоції, взаємодія, близькість.
Мамин тріль• 18 ноября 2024
Ну спочатку був майже сенс життя, це коли тільки побралися( 22-30 років).З 30 до 40, як там вище писали обмін енергією, насолода.Зараз мені 44, то вже ригати від нього хочеться.
kissulichka• 18 ноября 2024
Дейлик чисто
Джавеліна• 18 ноября 2024
Це те, що зближує мене з чоловіком емоційно. Коли довго нема сексу, то ми наче віддаляємось один від одного, стаєм наче чужими.
Місячне Сяйво• 18 ноября 2024
Отсутствие его
Почемучка• 18 ноября 2024
А навіщо чоловік, який просто вставляє член? Як ви за нього заміж вийшли?
парИла я парИла• 18 ноября 2024
Ответ дляМамин тріль
чому? розлюбили чоловіка?
Стервочка• 18 ноября 2024
Чисто механічні дії для здобутку оргазму, навіть не цілуємось. Шлюбу 13 років.
Почемучка• 18 ноября 2024
Ответ дляСтервочка
Вас це задовільняє?
Стервочка• 18 ноября 2024
Ответ дляПочемучка
Вас це задовільняє?
А де гарантія, що знайду класний інтим і все те, що мені дає чоловік поза ліжком?!
ОливьЕЖечка• 23 ноября 2024
Ответ дляСтервочка
Любовник вам поможет