Електрохарчування• 19 ноября 2024
Не можу додати свідоцтво про народження в Дію.
Дитині 15 років, вже є паспорт. Хотіла додати в Дію свідоцтво про народження, для отримання тисячі, але свідоцтво не підтягується. У кого так було, що робити?
В кого тако було• 19 ноября 2024
я тоже не смогла добавить, ребенку 14. мне объяснили, связано с серией свидетельства, раньше там была 1, теперь вроде серии содержат только буквы. но мне нужно было для справки о месте жительства. пошла и сделала вживую
Накладні мюслі• 19 ноября 2024
В нього є паспорт тому і не підтягується. А вам потрібна та 1000?🙈
Електрохарчування
• 19 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Та ні, але хай би було, хоч за газ заплатити, а так зимою пів зарплати віддаю за комунальні.
Накладні мюслі• 19 ноября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Я краще пів зарплати віддам за комунальні ніж буду отримувати ту 1000, нехай мою 1000 переведуть на допомогу ЗСУ. Я не проти.
Оля_с_киркою• 19 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
У мене дітям 16 та 26 років - я додала їхні свідоцтва в Дію без проблем.
Аноним с кешбеком• 19 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Її не переведуть. Але Ви самі можете перевести.
Я сама так планую, бо ця 1000 - це ганебний популістський підкуп ((( Але вона виділена, тож нехай точно піде на армію
Николай-b526• 19 ноября 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
глупо миллионерше объяснять, зачем человеку нужна 1000 грн!)))
Новопоштинская• 19 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ніхто її без не переадресує
Неместная Я• 19 ноября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Я получу (если дадут) и сама переведу. На 100% уверена, что влада оставшиеся не переведёт сама на зсу