Швендяю містами• 19 ноября 2024
Чому офіцер безпеки відмовляється представити свої посадові обов´язки
на загал?
В школі ввели таку посаду. Батьки в запитали про посадові обов´язки. На що відповідь, щоб особисто підходили і вона все покаже. Якось дивно. Посадові обов´язки офіцера безпеки при школі це щось настільки таємне?
У вас у школі є такі нововведення?)
Хочу барабульки• 19 ноября 2024
Чого дивно? На сайті мвс теж нема , ось їм і дзвоніть. Вчителі вам роздрукували? Техперсонао теж?
Меломанка Маланка• 19 ноября 2024
Ответ дляХочу барабульки
І директор заодно
а ти придумав собі на роботу ходити, а автор його посадової в очі не бачила
Швендяю містами
• 19 ноября 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
Де вона має їх представити?
В групі ліцею, наприклад.
Швендяю містами
• 19 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
допустим, дети дерутся, будет он останавливать?
Ось, саме про такі моменти хотілось би дізнатися. Які її повноваження?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 ноября 2024
может офицер безопасности будет крышевать наркотрафик района...
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Так в чому проблема прийти й подивитись?
ЯкаКраля• 19 ноября 2024
Ответ дляШвендяю містами
В класі моєї дитини мамки також кіпішували з цього приводу. У людей дуже багато вільного часу )
Вічний двигун• 19 ноября 2024
В нас вона була на зборах, коротко розказувала, про пі, теж сказала, що за потреби покаже особисто.
На дошці написала свій мобільний.
Коли 8 класник розпилив газовий балон, нікому нічого не було. На другий день мамка - наркоманка зробила скандал в школі. Поліцейська балончик не забрала, бо не має права лізти в кишені дітей, а школяр показати не захотів.
На дошці написала свій мобільний.
Хочу барабульки• 19 ноября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Так повноваження чи обов´язки. Якщо у вас Гугл забанений, то ось