Водійка хімарса• 19 ноября 2024
На сайте Ebay продают палево и фэйк?
ГейТуда• 19 ноября 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Да, но указывают, что это копии. Надо читать внимательно
или просто не пишут ’оригинал’
Снегопадка• 19 ноября 2024
І на амазоні і на ібей може бути фейк, класно, що ібей завжди на стороні покупця, і за фейки продавця можуть забанити, а вам повернути гроші. На амазоні не завжди. Сама продаю на ібей час від часу, стараюсь, щоб все було ідеально, бо інакше, поганий відгук і вимагання компенсації.
ГейТуда• 19 ноября 2024
Ответ дляСнегопадка
как вам удалось зарегистрироваться на пайонер? у меня никак не выходит. Отклоняют постоянно и уже учетку забанили по непонятным причинам.
Снегопадка• 19 ноября 2024
Ответ дляГейТуда
Нічого про це не знаю, я не в Україні і не з України продаю.