Леді Душка• 24 ноября 2024
Як вам сумочка на кожен день?
Результат:
вже голосів:
29 (40.28%)
22 (30.56%)
21 (29.17%)
Тиц
Меряю от 0• 24 ноября 2024
Цвет марсала нравится, зернистая кожа не нравится, и люблю золотую фурнитуру, но в целом нормальная сумка
Патриоточка• 24 ноября 2024
винный цвет трендовый, но сама форма и исполнение этих швов - не комильфо. Себе бы не купила.
люблю_тортики• 24 ноября 2024
Ответ дляНе служанка
Сойдёт, если вам 40+
Вау! Какой прогресс! Всего-навсего 40+! Обычно для 50+ рекомендуют.
ЛеньГуглить_правда• 24 ноября 2024
Ответ дляНе служанка
Сойдёт, если вам 40+
В 40+ уже есть деньги на нормальную сумку
Natalia505• 24 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А норми де можна почитати на сумки?
Скокмоно - стокнуно• 24 ноября 2024
Ответ дляНе служанка
Сойдёт, если вам 40+
Мені 40+, не можу сказати, що сподобалась
Вважаю, що це справа смаку, вподобань, а не віку
ЛеньГуглить_правда• 24 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
А норми де можна почитати на сумки?
Вам сколько лет, что вы не знаете где почитать про тенденции и актуальность сумок?
Natalia505• 24 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ні мені цікаві норми, про які ви пишете. Людина вільна обирати, що їй подобається. Чи автор на тижні моди, в Мілані має виходити з цією сумкою?
Скокмоно - стокнуно• 24 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Я таку купила
О, ця мені подобається. Але вони різні по призначенню. У автора така, щоб руки вільні були, а ця для пані, яка неспішно прогулюється без дітей або до машини та з машини
ЛеньГуглить_правда• 24 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
В 18 лет я носила ту сумку, на которую мне хватило денег. А вот в 40 уже ту, которую хочу.
Natalia505• 24 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
А до чого тут автор? Вона обирає, що їй подобається.
Леді Душка
• 24 ноября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Покажіть свої сумочки
ЛеньГуглить_правда• 24 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Спрашивая на форуме? Тут лучше знают, что ей нравится? Ну ок
Вбигудях• 24 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Дякую, але частіше я її носитиму так
Скокмоно - стокнуно• 24 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Дякую, але частіше я її носитиму так
Тобто в неї 2 варіанти ручки? Це прикольно
Вбигудях• 24 ноября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Так, там ремінь регулюється. Просто носити постійно в руці то незручно. І ремінь широкий, тонкі не дуже люблю
Шикаю і викаю• 24 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Мимо ! Людына тему створыла, а свободные люди не ищут одобрения от других .
Шикаю і викаю• 24 ноября 2024
Ответ дляNatalia505
Ну как бы автор спрашивает,что ей выбрать ..
Шикаю і викаю• 24 ноября 2024
Ответ дляВбигудях
Дякую, але частіше я її носитиму так
Сочетание цветов прикольное )))
Natalia505• 24 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Ви помиляєтесь, питання по іншому стоїть. Спитала і спитала, а проблема в чому? Але ж ви навчите що треба носити? Що актуально? Вона ж про це питає?
Вбигудях• 24 ноября 2024
Ответ дляШикаю і викаю
Сочетание цветов прикольное )))
Захотілося беж розбавить. Ще шапка буде кольору сумки. Ще цей колір дуже люблю в поєднанні з сірим
Чу Ча• 24 ноября 2024
Ответ дляЛеді Душка
Мне не удобно на каждый день с этим клапаном сверху,туда сюда поднимать
Лучше просто молния