Водійка хімарса• 25 ноября 2024

Треба вміти здаватись. Мій висновок цього року.

Це просто думки 💭 на сайті) Вчора і сьогодні я дуже сильно плакала. Багато років я намагалась вберегти те, що не хотіло вберегтись. Я тільки плакала і плакала. Мені було боляче. Але сьогодні я усідомила: вмій програвати і припиняти боротись за те, що ти і так не можеш вибороти, а саме чиюсь увагу чи кохання. Треба вміти відходити від людей, яким ти не потрібен. Бо для них ти і так ніколи не станеш тим, ким хочеш.
Тому якщо хтось в такій ситуації як я, це для вас знак - відпустіть. Нічого не зміниться.
Домашка• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Нема за ким, ми розійшлись. І не тільки я за ним чіплялась. Він робив мені такий прийом як холодно-тепло)
То він за мною, то йди на… і так по кругу)
Так это даже не муж?🤯

Поддакиваю иногДА• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
З ним самим)
Вы поступили весьма мудро ) Сейчас отходите, излечивайтесь и ни на йоту не пускайте его в свою жизнь!
Обнимаю Вас.
И запомните, что в данном случае Вы не проиграли, а выиграли. Выиграли себя, своё будущее, свое здоровье, свое окружение, которое теряли, когда были с нарцем...
Но не смейте жалеть, что были с ним, что не один тянулось, хотя Вы понимали, кто он. Так было значит нужно в Вашем случае.

И пишу сразу, что он не изменится ни с кем, а вы можете еще быть счастливы с хорошим мужчиной.
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Обнимаю Вас.

В нас спільна дитина, все так легко не мине для мене. Я стільки прочитала про таких, як він. Так, він ніколи не зміниться, а я для нього вже ніхто, бо ресурс не той. Тому і не треба і пофіг)
Дякую ❤️
Отчебучкина• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А я билась) дуже багато років. І сильно захворіла. І я зрозуміла що я програла, бо цю стіну я ніяк не розібʼю. Усьо.
Пфффф, а помимо чужого внимания у вас целей в жизни нет? 😂😂😂, есть более важные цели
Пані на грані• 25 ноября 2024
Автор, співчуваю Вам і бажаю якнайшвидше відновитись після таких стосунків. Рекомендую почитати книгу Анни Богинської ’Жить жизнь’. Там як раз про стосунки з маніпулятором.
Жинси на дитину• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ви навіть собі боїтесь признатись, що він вас кинув чи зробив так, щоб ви нарешті пішли.

Жінкам з характером ніхто ніяких холодно-тепло не робить, а тряпки так і будуть бігати туди-сюди, як хазяїн свисне.
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Чесно? Соромно зізнатись, ні, в мене не було. Моя ціль була одна - як зробити щоб мене полюбили і був нормальним весь час, а не час від часу.
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляПані на грані
Дякую❤️
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляЖинси на дитину

Я з Вами згодна, це жорстка правда. Нормальна, адекватна жінка з нормальною самооцінкою таке терпіти ніколи не буде в житті.

Отчебучкина• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Какой ужас…., я думаю вам нужно с психотерапевту, проработайте свои травмы. Это не нормально. Хотя я люблю подобные игрища))))
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Повірте, я не думаю що ви мазохістка настільки щоб вас били дуже багато разів, зраджували а ви після того бігли і просили пробачення.
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
А це я ще вирату вагітностей не описала)
Жинси на дитину• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ну якщо ви це визнаєте, то у вас є великий шанс на нормальні стосунки. Але не з цим.
Хата на мати• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
В мене не було більше вибору, окрім як прийняти, що я безсильна. Людина як я не намагалась не змінилась до мене, не полюбила. І робила те що хотіла. Все.
Рабів до раю не пускають )
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Звичайно, я це усвідомила. Ніхто не буде таке терпіти. Тільки людина з якимись проблемами великими в голові.
Поддакиваю иногДА• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Дякую ❤️
Это Ваш первый брак, первый мужчина и первый ребенок?
Есть поддержка семьи, родных и друзей?
Отчебучкина• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ну некоторым нравятся унижения, и садо- мазо, все люди разные)😆
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Есть поддержка семьи, родных и друзей?
Так.
В мене майже родини немає. Друзів як смішно не було б більше нема також. Чомусь втратився звʼязок з ними.
Отчебучкина• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А не… такого треша не допускаю

автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
А не… такого треша не допускаю
Я теж так думала колись, а сталось те що сталось) тому будьте завжди обережні.
Куда ж без меня• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Так.
что перестает получаться - перестает привлекать...
Поддакиваю иногДА• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Так.
Он их утилизировал ((( Но появятся новые, вернутся старые.

Вы главное веру в себя и людей не теряйте!!
Нарцев буквально 8+-% на Земле. А у Вас уже есть опыт, как понять, кто напротив Вас даже через экран монитора с первых минут.
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА

Дійсно непомітно всі зникли. Спочатку було туди не йди, те не роби. А я так і слухалась) думала любить, ревнує. Ага. А потім я сама а він - а я тебе тримаю? Йди куди хочеш, а мені вже немає з ким і до кого)
Ну і звичайно чи болючіше мені - тим більше посмішка на його обличчя, мій співати вдома, сміятись, а я плакати в іншій кімнаті
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Ага, то в нормальних людей. Мене навпаки це більш змушувало бігти за ним, типу чому так, треба заслужити увагу і любов щоб знову все так було.
Отчебучкина• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
У каждой женщины есть выбор, вы терпели .. ну что теперь хотите нам рассказать?
автор Водійка хімарса • 25 ноября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Звичайно. Сама не знаю)
polski• 25 ноября 2024
Автор, ну вот Вы сдались.В ы уже ушли? И что теперь просто интересно.где Вы будете жить? Кем Вы работаете? Нужен ли ребенок мужчине( хотя уверена родили чтоб мужика удержать) и я так понимаю это сожитель , а не законный муж у Вас?
Отчебучкина• 25 ноября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА

Кстати, я поставила диагноз по переписке)))))) и он подтвердился! Мля, я психоаналитик😂😂😂😂
Куда ж без меня• 25 ноября 2024
Ответ дляВодійка хімарса
вы мазохист и этим все сказано...на время вы понимаете что это не норм - но потом будете скучать именно за этими чувствами и либо с этим же либо будет другой но такой же! вам важно любить самой и страдать
Отчебучкина• 25 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
То автор еще абьюзеров не встречала))))) нарцы,детский сад по сравнению с ними