Дело было давно• 27 ноября 2024

інтерсіті, в чому різниця?

Є потяг ІС=, цікавлять квитки від Києва до Львова, хтось знає чим відрізняється 2й клас потягу ІС+ №741К за 444грн від 2го класу потягу №741Л за 170 грн?
Час прибуття однаковий, тобто це один потяг.
Злюка бобер• 27 ноября 2024
Вагоны разные, тот что дороже - мягкий скорее всего, дешевый- типа плацкарта с сидячими местами. Посмотрите по количеству и расположению мест

Сунуся в чужі справи• 27 ноября 2024
Цікаво, послухаю) 170 - це прям шара
75В• 27 ноября 2024
Автор а киньте скрин , що то за потяг такий 741Л, що ціна 170 грн. Бо їзжу часто саме 741К, нема там такіх цін на інтерсіті.

Анонимарик• 27 ноября 2024
Ви до нас з якого року пишите???
Вроді параду планет немає щоб стався часовий пробой
Чи у вас стара методичка
автор Дело было давно • 27 ноября 2024
Ответ для75В
ось
автор Дело было давно • 27 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
Ви до нас з якого року пишите???
Чи у вас стара методичка
вам погано, то лікуйтеся? Яка методичка? вище скинула скін із застосунку укрзалізниці на 15 грудня.
Анонимарик• 27 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Добре...дозволяю купити білет за 170грн
автор Дело было давно • 27 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
Добре...дозволяю купити білет за 170грн
Удалено администрацией...
Анонимарик• 27 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Удалено администрацией...

автор Дело было давно • 27 ноября 2024
Ответ дляЗлюка бобер
Не можу вставити скрін, але ось. гляньте будь ласка, наче однакові по 75 місць
дорожчі

https://booking.uz.gov.ua/trips/18799797?classId=%...
дешевші
https://booking.uz.gov.ua/trips/18799798?classId=%...
Печальки.нет• 27 ноября 2024
це два потяги, які їдуть паралельно наскільки я знаю. В дорожчому їздила, звичайний інтерсіті, а на дешевший ніколи квитків не могла купити) але по компановці самого вагону, звичайний двохповерховий інтерсіті, нічим не відрізняється
автор Дело было давно • 27 ноября 2024
Ответ дляПечальки.нет
цікаво, дякую за відповідь по суті
Печальки.нет• 27 ноября 2024
Дочка навчається у Львові, буквально позавчора купувала вона квиток саме на цей інтерсіті із Львова) Із мінусів, бокове сидіння, тобто спиною до вікна. Але по студентському взагалі 86 грн чи щось таке) До речі чисто випадково.. не на тей потяг тицьнула
Печальки.нет• 27 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
Ви до нас з якого року пишите???
Чи у вас стара методичка
Як не дивно, але так, є такий іінтерсіті, він не кожного дня ходить але є)
На привозе• 27 ноября 2024
Ответ дляАнонимарик
Добре...дозволяю купити білет за 170грн
а разве они спрашивала у вас разрешения? что там говорите о параде планет? нет его ? это вы так без парада чудите? представляю что с парадом делаете
автор Дело было давно • 27 ноября 2024
Ответ дляНа привозе
Та не зважайте, людина зашорена просто
Огірок та Помідорчик• 27 ноября 2024
Боже, читаю и диву даюсь от ответов. Люди странные, человек задал обычный вопрос.
По теме, автор, посмотрите, там по 170-это сидения, которые спиной к окну, сцдя по вмему. В одном и том же вагоне (на скрине вагон 3) те,которые боком к окну дороже, а спиной дешевле. Это двухэтажный интерсити
75В• 27 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Удалено администрацией...
А на яке це число?
автор Дело было давно • 27 ноября 2024
Ответ для75В
А на яке це число?
15.12

Мелочунь• 27 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
дорожчі

дешевші
Ну там якісь місця різні :) хоча схоже що вагони одні й ті самі ))) якісь як типу бокові, чи що... придивіться
автор Дело было давно • 27 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Все дійшло, щиро Вам дякую!!! Це один і той самий умовно 5й вагон, просто бокові місця винесли в окремий розділ напевно.. А я перед цим ніяк не могла загнути чому за 444 повно нормальних місць, а тих що спиною до вікна немає, а за 170 навпаки на всі вагони лише бокові залишились. Щиро Вам дякую!
75В• 27 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
15.12
Дякую
Печальки.нет• 27 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
о, як цікаво))) бо я не розуміла, чого на цей дешевший поїзд завжди є лише бокові місця) Вік живи-вік учись і дурнем помреш)))
Огірок та Помідорчик• 27 ноября 2024
Ответ дляДело было давно
Немає за що 🌸