ТихоЯ• 27 ноября 2024
Скасовується зелене світло світлофору
В Україні запровадять незвичні світлофори нового стандарту.
З 1 травня 2025 року Україна перейде на нову систему позначень у світлофорній тематиці для автотранспорту і не тільки. Замість сигналу зеленого кольору буде впроваджено інший – смарагдовий, пише Авто 24.
Зазначається, що нова редакція ДСТУ 4092:2024 вже розроблена, стандарт вводиться в обіг «Українським науково-дослідним і навчальним центром проблем стандартизації, сертифікації та якості».
Наказ про прийняття нової редакції Державного стандарту ДСТУ 4092 «Світлофори дорожні» за № 282 від 15 листопада уже опубліковано на сайті Національного органу стандартизації.
Що буде впроваджено:
Стрілки на лінзах світлофорів будуть шевронні, які краще видно;
Колір зеленого сигналу світлофора буде смарагдовий, що краще сприймається водіями;
Велосипедні світлофори з піктограмою велосипеда та з лінзою 100 мм для велосипедних доріжок та розміщення праворуч від дороги, і лінзою 200 мм, якщо світлофор розміщений над дорогою;
Спільні велопішохідні світлофори;
Таймер зворотного відліку часу як на пішохідних, так і на транспортних, в тому числі на велосипедних світлофорах.
Кнопки виклику сигналу світлофора та пристрої звукового сповіщення.
Що буде впроваджено:
Спільні велопішохідні світлофори;
Мост_Устал• 27 ноября 2024
А вместо красного рубиновый, а вместо желтого золотой?
Супер, срочно меняем все светофоры!
Карма хамелеона• 27 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
Супер, срочно меняем все светофоры!
Не золотий, а бурштиновий)
Лагшмивара• 27 ноября 2024
Капець просто,ото проблем більше в країні немає,як міняти світофори
ЛеньГуглить_правда• 27 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
Супер, срочно меняем все светофоры!
Ну а чё? Больше же никаких важных трат нет, ура товарищи! Что эти твари только не придумают,чтоб натырить бабла!
Коренная киевлянка• 27 ноября 2024
Это очень, очень важно сейчас! Без новых светофоров нам войну не выиграть! Неужели вы не понимаете
Ло Шарик• 27 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
Супер, срочно меняем все светофоры!
Терміново виділити гроші з бюджету
Злюсь до кипіння• 27 ноября 2024
Війна в країні, вже не знають як гроші потратити та кому з кумів тендер віддати на виготовлення чогось новенького. В нас на вулиці таблички з номерами міняють, для чого? Бо хтось їх виготовив за шалені гроші:(
ТихоЯ
• 27 ноября 2024
Ответ дляYaЯна
А як допомогти армії, вони не хочуть подумати?
Хай но змінять світлофори, то може подумають...
Сумно це все
Крим мій• 27 ноября 2024
З зеленого на зелений. Ну Зелена влада, так що будемо змінювати відтінки світлофору. Кнопки виклику класна штука, але не з нашими людьми. В нас якесь бидло таки вирвало з м´ясом. А зручно було і пішоходам, і водіям. Там навіть не кнопка була, а просто руку підносив і починався відлік.
Лагшмивара• 27 ноября 2024
Ответ дляТихоЯ
Сумно це все
Це страшне просто,хлопці гинуть,а вони бабло пилять
Міс Всесвіт• 27 ноября 2024
Ну, деньги то как-то надо отмывать, не только ж дороги ремонтировать ...
Лагшмивара• 27 ноября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Смарагдовий краще...він яскравіший
Всім у світі нормально,а нам треба нові світофори
Коренная киевлянка• 27 ноября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Терміново виділити гроші з бюджету
Это отдельный светофорный бюджет, нам его выделили дорогие партнёры и мы можем его тратить только на светофоры. Ну объясняли же уже и про пингвинов, и про сериалы Горбунова, сейчас вот светофоры
Русланка з гілки• 27 ноября 2024
Ответ дляЛагшмивара
А ми не всі
Лиса-колбаса• 27 ноября 2024
Если прям так охота пристать к светофорам, то почему бы не поставить светофоры, которые не зависят от электроэнергии. Если прям других, более важных проблем нет в стране
миссДавеча• 27 ноября 2024
Супер, гроші ж самі себе не відмиють, могли б замість смарагдового ввести колір імені президента
Кондуктор троллейбуса• 27 ноября 2024
по ПДР надо ехать на зеленый сигнал светофора, а будет только смарагдовый - при дтп в суде хорошо все сваливать на светофор