Працівниця року• 28 ноября 2024
Дивна ситуація))
Тривога, стою біля Київського Вокзалу . Чоловік фоткає вокзал.. потім з кимось починає говорити по відео зв´язку. Повертається до мене і перепитує це ж Київ правильно...Я від неочікуваності махнула що Київ..... сідає в тойоту їде...
Працівниця року
• 28 ноября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Тролица, забембали
Добрий ранок))) ви прикалуєтесь це півгодини тому зі мною було...
В шоколаде• 28 ноября 2024
Ответ дляДюймовочка
Ну да, в странная. И это мягко сказано
Действительно, надо было говорить, шо это мацква. Пусть бы офигел.
Працівниця року
• 28 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ну я дату могу спросить, не только про город😂
З датами я теж плутаюсь)))
Працівниця року
• 28 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Треба було сфоткати номера на тайоті
Це ж треба було сообразить
Пешеходик• 28 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Це ж треба було сообразить
то звісно, фотографія не ваш Коник...
Чучело-Мяучело• 28 ноября 2024
Ответ дляВ шоколаде
Женя Лукашин))
ГороховаЯ• 28 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
У меня как-то мужик, который живёт в нашем подьезде, спросил, девочка, а какое сегодня число, я ему сказала, что 3 января. Он такой ого-го, уже новый год, и пошёл дальше.
Чучело-Мяучело• 28 ноября 2024
Вместо чая утром рано
Выпил водки два стакана
Вот такой рассеянный
С улицы Бассейной
Выпил водки два стакана
Вот такой рассеянный
С улицы Бассейной
Кіма кепка• 28 ноября 2024
Треба було запам´ятати номер машини та набрати поліцію. Але в таких ситуаціях часто поводшся як ідіотка.
Я колись так йшла своєю вулицею, вона на горбочку, вдалині видно центр Києва, пізня осінь 2022 року. Йде мужчина та жіночка і питають: ’ой, а де ж центр, тут видно звідси, урядовий квартал, а Дніпро видно?’.
Я запитала: ’ А навіщо це вам? ’, вони так озирнулися: ’ А что, нельзя спросить?! ’.
Може, то були диверсанти.
Love_Love_Love_• 28 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
А чого ви не сфотографували машину?
Працівниця року
• 28 ноября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А чого ви не сфотографували машину?
Бо туплю зранку... ще й в своїх мислях... це все дуже швидко відбулось
Kot_v_meshke• 28 ноября 2024
Чому ви його не повʼязали? Обличчям в асфальт, руки за спину)))
Але не вірю, в мене колега фоткала один обʼєкт на вокзалі (для роботи), так до неї відразу менти підійшли. І не дозволили фоткать так, щоб будівлі вокзалу були.
Укр_жіночка• 28 ноября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Кстати думала что вы о муже пишите.🤣🤣🤣
Я теж, перечитала три рази
База_птеродактилей• 28 ноября 2024
Ну позвоните в полицию сейчас, опишите ситуацию, может по камерам на вокзале ту машину вычислят, хз
Працівниця року
• 28 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
До речі, київський вокзал лише в Москві. Якщо що.
Київ пасажирський ..вокзал якщо що
Моторошні троянди• 28 ноября 2024
У меня в подростковом возрасте было . У меня всегда с топографией очень туго , до сих пор , а уж когда 14 лет было .. села не на тот трамвай или проехала остановку , уже не помню , похоже на деревню какую то . Выхожу с трамвая спрашиваю тетку « Это же Одесса , да?» она тоже удивилась ))
Вся така шо куди там• 28 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Київ пасажирський ..вокзал якщо що
Ми так не називаємо.
Працівниця року
• 28 ноября 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Ми так не називаємо.
А я називаю
бо щодня сюди їду з пригорода
Вся така шо куди там• 28 ноября 2024
Ответ дляПрацівниця року
А я називаю
бо щодня сюди їду з пригорода
Ну то ясно