Сиренькая• 30 ноября 2024

Босоніжки Massimo, як якість у їхнього літнього взуття?

Можливо є хто має їхнє взуття і може його похвалити або навпаки. Придивилася такі, ще думаю
Голодаю• 30 ноября 2024
Мені незручне абсолютно все, що міряла. Саме за цю модель не знаю, але взуття массімо навряд чи колись куплю.
Ищу Аленя• 30 ноября 2024
Мені нещадно натирає все їхнє взуття. Більше не купую. Хоча моделі є дуже гарні.
Мурзилка• 30 ноября 2024
Незручне.
Так само люблю фірму Esprit, одяг. А взуття - просто жах . Але вони вже закриваються.
Форс мажор• 30 ноября 2024
Міряла їх, не зручні. І ще цей каблук дивний, наче шатає на них😅 і скрипить)) взагалі взуття масімо дубове і скоріше на вузьку ногу, все треба міряти. Іноді трапляються й непогані, зручні моделі