Нічний дожор• 04 декабря 2024
Щитовидна залоза
Доброго дня, дівчата, чи були у вас головні болі при проблемах щитовидної залози, точніше навіть не болі, а як давить на голову, головокружіння, постійна якась лінь і слабкість, і сонливість, хоча наче висипаюсь, цілий день ходжу наче сона, а ось під вечір взагалі відчуття що очі злипаються
НаБалКоніХодять• 04 декабря 2024
То різне.
Голова може боліти через шийний остеохондроз або спазм судин.
Слабкість, яку ви описуєте, може бути гіпокальцемію.
Вам до невролога і ендокринолога
Нічний дожор
• 04 декабря 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
То різне.
Вам до невролога і ендокринолога
Та у невролога була, зробила ренген,сказали остеохондроз шийно-грудного відділу хребта, але невже голова майже кожен день може давити через нього?
НаБалКоніХодять• 04 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
Може.
Зробіть доплер шийних судин.
Ответ дляНічний дожор
Может быть повышено внутричерепное давление из-за нарушения венозного оттока.
Сделаете узи сосудов головы и шеи с допплером и проверите.
пу_пугренчик• 04 декабря 2024
Ответ дляНічний дожор
Так, саме через це й болить. У мене ще й руки віднімало ночами і голова боліла нон стоп (
Сама купляю квіти• 04 декабря 2024
Ні .
У випадку якщо гормони в нормі (а саме ТТГ та Т4 Т3 вільний - то це не щитовидна )
Якщо гормони не в нормі , то звісно може бути тривожність і сонливість , навіть кома може бути !
Нічний дожор
• 04 декабря 2024
Ответ дляпу_пугренчик
У мене також періодично ліва рука як наче віднімається, ще лопатка болить, і ребро
Ирина-61a8• 04 декабря 2024
Ответ дляSo_so
У меня повышено вчд из-за нарушения венозного оттока. А что с этим делать? Никто толком ничего не говорит.
Ответ дляИрина-61a8
Ой, это ж так неприятно(
Когда обострение я лечусь, пью : сермион (он снимает спазмы сосудов), сирдалуд (снимает спазм мышц, шею в данном случае), троксевазин (улучшает эластичность вен).
Если сильно плохо (головокружение, распирание, боль, стучит в ухе), то пью Диакарб, он ничего не лечит, но быстро снижает вчд.
Забыла,допишу. Бифрен пью тоже, отлично мне помогает.