Мульйонерша• Изменено сегодня в 08:10

Я нє панікую, але ж полиці магазинів...

Вчора зайшла і була трохи в шоці, при цьому гребуть все що бачать, це атб на фото
Пішла в сільпо там трошки краща картина,все необхідне є, єдине що фруктів овочів нема, але є ж на ринку їх вдосталь. купила трошки сахару по акції та паперу туалетного, щоб придишути в собі ту істеречку якій теж все треба.
Що думаєте з цього приводу
Купуєте запаси ?
Зробіть вибір:
вже голосів: 235
Купує
Ніт
Мені ще хватить припасів з 22
Гуляю босоніж• сегодня в 16:56
Ответ дляТишком_нишком
Немає, тому що склади не приймають продукцію, відповідно постачальники не можуть доставити, бо не мають фізичної можливості розвозити в кожен магазин. З часом все стабілізується.
Це так

Вкуси мене• сегодня в 17:09
Ответ дляДушка-свекрушка)))
фора сегодня
Випадкова не Шухевича 12 ?
Україна наше все• сегодня в 17:15
Ответ дляХвилювАллочка
Я вот сейчас как раз упорядывачиваю запас. Проверяю сроки... потом поставлю верхние кухонные ящики. Крупы, макароны положила в вакуумные толстые мешки для хранения, чтобы никакая моль пищевая или ещё что в них не забралась, как уже было
До речі, ота Slovena 4злакова має нашого аналога один в один. Я раніше брала багато років цей Нордік, тоді він став Словеною, теж купувала, а потім спробувала вдвічі дешевший аналог - такий самий. Смачні і корисні. Є з цілого зерна, є різані, я беру різані. Може, комусь знадобиться інформація)
Садоводница• сегодня в 17:49
Ответ дляМульйонерша
Ви з Києва ?
В мене брат працює під Бровами , там каже розбили склади Raben Group, горів пару днів не могли потушити, тобто скоро може і побутової хімії дефіцит бути
Вы сами же и нагнетаете. Достали, если честно. Одесса - дефицита нет (атб, Сильпо). На рынках куча овощей и фруктов. Персики 40-50, микадо по 40
Гуляю босоніж• 2 часа назад
Ответ дляСадоводница
Кияни не знають мікадо, в них тут кристал
Садоводница• 2 часа назад
Ответ дляГуляю босоніж
Ухты ) не знала
НеВРотик• 1 час назад
Ответ дляСадоводница
А почему должен быть дифицит в Одессе? Тоже РЦ разбомбили вам?
автор Мульйонерша • 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
Без алкашкі це зиму не пройти...
Будемо спирт мутити. В мене була колись історія. Було мені десь 20-23 і була в мене подруга з інституту , каже знаю супер рецепт коньяку , треба купити спирт , там щось додати і буде коньяк, так як я жила сама , то вирішили то всьо в мене мутити. Намішали в 3л банку, пам´ятаю що заварка була і кора дуба , таке лушпиння плавало і за її рецептом треба поставити в темному і кожен день типу калапуцати в ході тижня і в один день я так то мішала і банка впала і розбилася з тим напитком . Досі мені ту історію пригадують
Фляшунька• 19 минут назад
Ответ дляСадоводница
класс