Указка• Изменено 05 декабря 2024
Як вам магазин мегаспорт ?
Зробила перший раз замовлення там, за роки замовлень в інтернеті такого сервісу ще не бачила. Наложним платежем не відправляють , ок, оплатила вже як 4 дні, накладна створена самостійно, доставка висить дорожче бо вони оформили адресну з магазину, і ще не відправлена, думала так дитині до Миколая подарунок положити, останній раз замовляла щось там.
Указка
• 05 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і на аліекспресі можна було замовити
Отож, я в шоці просто, а тоді говорять за бізнес, що погано йде, з таким сервісом я б його взагалі закрила.
Файна цьоця• 05 декабря 2024
Раніше в Ха в офлайні прстійно там купкюувала.
Вже після початку війни замовляла онлайн. І так було довгувато. Але розетка також довго зараз, якщо продавець сама розетка
Ms. Искренность• 05 декабря 2024
Замовляла там кросівки, бо саме така модель була лише у них, прислали швидко. Можливо, у них через чорну пʼятницю завал?
Зателефонуйте-дізнайтеся. Ще й доставка дорога, всі крупні магазини намагаються якось привабити клієнтів-роблять безкоштовно від певної суми, с тут іще й за курʼєра для їхньої зручності плати
Пешеходик• 05 декабря 2024
Раніше багато всього у них купувала, але потім щось змінилось. Відправляють довго, так. Купила в них кросівки на 1000грн дешевше, ніж в Інтертопі. Найкр еірмакси, теж саму модель. Впритик не купую подарунки , бо знаю, що буває ось таке
Бегущаяпо• 05 декабря 2024
Заказывала там термобелье несколько раз, быстро отправляли. В вашем случае я бы написала им в вайбер или на почту, спросила бы когда будет отправлен заказ