Всех анонимов аноним• 06 декабря 2024

метформін подовжує місячні?

зазвичай в мене 5днів (4-5- ледь длдь), не рясні. тепер теж стільки, тільки 6-8 день трошки як мазня розувато-коричнева. про подальші дні не скажу, бо сьогодні лише 8й
мені назначали при інсулінорезистентності.
приймаю 2 тижні.
почитала - виявляється він реально повязаний із жіночим здоровям.
у вас теж так було
Анонимус Я• 06 декабря 2024
Ніякого відношення метформін до місячних не має.
Від нього тільки діарея буває на початку
західний_діалект• 06 декабря 2024
Я принимаю Метформин, на месячные не влияет. А диарея да, была в первую неделю или даже дней 10. Потом все проходит
автор Всех анонимов аноним • 06 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
нема діагеі, навпаки оскільки менше підїдаю, то какаха твердіша
Майданщица• 06 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Принимайте препарат с артишоком
Ну и надо много воды пить с метформином
Ответ дляАнонимус Я
Ну, я ввела в пошук ’вплив метформіну на менструальний цикл’ І отримала
Ответ дляМайданщица
Принимайте препарат с артишоком
Ну и надо много воды пить с метформином
Я пью, запору нема, я мала на увазі що уж точно не діарея