Кукарикуууууу• 07 декабря 2024
Які 12 страв готуєте на Святвечір?
Будемо втрьох. Я, дитина і чоловік. Поки в голову прийшло тільки узвар, кутя, гриби мариновані, оселедець, вареники з капустою, пончики( дитина просить). Що ще можна приготувати?
Малявка ще та• 07 декабря 2024
Не парюсь таким
Но вы же можете что угодно поставить на стол. Консервированные огурцы, помидоры, перец - вот вам 3 блюда. Картошка в любом виде. Тот же хлеб.
Кукарикуууууу
• 07 декабря 2024
Ответ дляразмахер
Дитина за місяць просить пончики? То пожарте їй завтра
Їй цікаво саме на свято
Снідаю авокадо• 07 декабря 2024
У нас вважається ще обов´язковою стравою грибний суп з локшиною. Ще я готую тушений буряк з чорносливом, солоні огірки, помідори, квашена капуста, то й набереться.
Свекруха ще зрази з грибами смажить, я на то не здатна.
Кукарикуууууу
• 07 декабря 2024
Ответ дляТоптунша
Мне очень нравится эта традиция, автор
А тут вже рукоморду ліплять
Снідаю авокадо• 07 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
А тут вже рукоморду ліплять
Не зважайте. До речі, ви в курсі, що пончики - то українські пампухи :)
Квітка папороті• 07 декабря 2024
Те, що написали вже дівчата, плюс квасоля відварена з засмажкою і томатом.
Топтунша• 07 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
А тут вже рукоморду ліплять
Я тоже не поняла. Дурочки
Снідаю авокадо• 07 декабря 2024
Ответ дляКвітка папороті
Точно! Щось подібне до лобіо.
Угги_в_горошек• 07 декабря 2024
Замовляю в ресторані. 6500 на 4 особи, 12 пісних страв. Тільки рибу запечу форель і лосось.
Кукарикуууууу
• 07 декабря 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Ні, не знала. Дякую
все по ГОСТу!• 07 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Ого 6500 та ще й рибу готувать🤪
ТаЕщеОптимистка• 07 декабря 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Піст це без риби
все по ГОСТу!• 07 декабря 2024
Дируни, вінігрет, пісні голубці, тушкована капуста з грибами, маринована капуста, буряк з горіхами і чорносливом, ерінги в соусі. Купа страв
ЯяяКакаджамбо• 07 декабря 2024
Квасолю велику відварюю, а потім обжарюю з цибулею, морквою і часником.
Квашена капуста
Буряк з хріном
Риба, оселедець
Квашена капуста
Буряк з хріном
Риба, оселедець
Всех анонимов аноним• 07 декабря 2024
Цікаво, а нащо люди відповідають «не готую», «не притримуюсь традицій»?))) Автор чітко по стравам спитала. Навіщо комусь знати, що ви не готуєте?)))
Угги_в_горошек• 07 декабря 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ого 6500 та ще й рибу готувать🤪
А що її готувать. В духовку поставити.
Малявка ще та• 07 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А пагаварить?
Кукарикуууууу
• 07 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Теж задаюся цим питанням