Зупка_цем• 07 декабря 2024
"Невдала спроба доставки" посеред путі, Нова пошта, шоробить?
Замовила в китайців койшо, їхало воно нормально собі, по Україні пройшла і Київ, поїхала в мій регіон.
Але в головному наступному після Київа перевалочному пункті до нашого міста чогось пише "невдала спроба доставки"
Шо то є, мені хвилюватися, чи шо робить?
Замовлення на поштомат, якщо це важливо
Сусідка зверху• 07 декабря 2024
У меня такое было, когда в почтомате не было места. Обычно звонят, спрашивают на какое отделение отправить, а тут без звонка, просто отправили на ближайшие
Зупка_цем
• 07 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
Та воно ще в іншій області , до нас не доїхало навіть..
Сусідка зверху• 07 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Может сбой. Сейчас что-то новая почта не на высоте. У меня уже вторая посылка в пределах одного города идёт больше 3х суток. Такого никогда не было. Что-то у них с логистикой стало, может и здесь что-то дало сбой
Зупка_цем
• 07 декабря 2024
Ответ дляСусідка зверху
Та тільки на це й сподіваюся
Взагалі в їх додатку писалося, що планують сьогодні доставить, але щось не доїхало воно
. Виправили зранку, що доставка завтра до вечора, тут ось таке