Сусановна• 07 декабря 2024
Пересилка ювелірки поштою
Продаю прикрасу з діамантом. Є покупець, просить накладений платіж. Як думаєте, це безпечно? На НП може покупець взамін щось інше покласти якусь біжутерію і відмовитися?
Пам´ятаю, що приміряла, роздивлялася сама все в стороні, без присмотру співробітників
Сусановна
• 07 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Бриллианты нп наложкой?
Та да, просить покупець. З одного боку розумію його бажання подивитися перед покупкою, а з іншого, не факт, що не приготує завчасно якусь фігню, і не вкладе назад.
Янка-угомонись• 07 декабря 2024
В моєму відділенні підмінити як два пальці.
А от в сусідньому навряд.Там 4 оператори,і він не відійде доки ти перевіряєш.
Слоник-тоник• 07 декабря 2024
Не відправляйте так! Краще зробити 100500 фото на відео і по повній надіслати
Сусановна
• 07 декабря 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Дякую, спочатку я наче погодитися була згодна. Потім подумала, що річ дрібна, це не туфлі, підмінити раз плюнути
Сусановна
• 07 декабря 2024
Зайшла в профіль покупця, наче зареєстрований давно, але немає ні однієї об´яви. Мабуть, відмовлю
Бешене сарі• 07 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
У нас теж усе що хоч можна замінити
Почитайте в инете.Только суды закончились.НП выдала неизвестным людям три посылки с автомобильными зап.частями на сумму 228тыс с копейками гривен.Чувак только перекрестился,год и более судился,т.к верховный суд(а до него дошло)стал на сторону потерпевшего и обязал выплатить.Теперь вопрос когда выплатят ...Хотите посчикотать нервы?незнаю....
Сусановна
• 07 декабря 2024
Ответ дляS.O.P.
Дякую, відмовила.
Хропочка з гривкою• 07 декабря 2024
Відправте мені Укрпоштою повною наложкою. Я ж прошу вас, вам не жалко?
А по справі - я б такого виду товар продавала тільки в своєму місті при зустрічі.
Сусановна
• 07 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
ОЛХ-ДОСТАВКОЮ теж же може бути заміна виробу? Виходить, такий товар продати майже неможливо. І покупець і продавець в зоні ризику
Я только за!• 07 декабря 2024
Ответ дляСусановна
вы так не цените собственную вещь, автор, что обдумываете готовы ли рискнуть остаться ни с чем?
Я только за!• 07 декабря 2024
Ответ дляСусановна
запросто. Мне так и подменили запчасть от триммера. Чувак осмотрел, подменил триммер на свой со сломанной основной насадкой и отказался. Ничего доказать не смогла (но это была Укрпочта, хотя по сути не принципиально).