12 галюцинаций• 14 декабря 2024
Картка для зарахування кешбеку. Нічого не понятно.
Дивлюся в Дії, що у мене є там кошти національного кешбека. Через П24 їх немає. Хоча картка НК є. Хочу змінити картку для зарахування, а серед запропонованих немає навіть приват банку. Щось я нічого не розумію.Це якийсь державний лохотрон?)
Крижана бурулька• 14 декабря 2024
Там , вроде , деньги за ноябрьский кэшбек должны до конца декабря зачислиться .
english book• 14 декабря 2024
У вас немає картки для виплати кешбеку.
Вона то у вас може і є,але дія її не побачила.
Мрію про космос• 14 декабря 2024
В Привате начисляют в середине месяца, я так связывалась с ними , когда мне вовремя не пришли, а я карту открыла в 20 числах , это поздно было.
Начислили на следующий месяц, у меня просто большие суммы кэшбэка, поэтому я интересовалась