Вподобайден• 17 декабря 2024
Київ, світло в листопаді вимикали, а платіжка …
Прийшла більша, чим в інші місяця. Це якийсь піпец. 1505 за світло, кондиціонер не включався
ПироженкА• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Автоматичне нарахування
Передавайте показники і питань не буде
Директор Пляжу• 17 декабря 2024
У нас так же. Бойлер, пылесос, стиральная машина, компьютер, телевизор и холодильник.
Вподобайден
• 17 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Передавайте показники і питань не буде
Так воно саме зчитує першого числа
Вподобайден
• 17 декабря 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Питань би не було. Якщо б по пів дня не було світла. Бойлер і холодильник вже не працює, коли немає світла
ПироженкА• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Так воно саме зчитує першого числа
Якщо само зчитує, то скільки намотали- стільки треба сплатити
Парасюха• 17 декабря 2024
Так у вас 288 кВ/г на місяць, це велике споживання е/енергії. Для порівняння ми у 4к квартирі споживаємо до 100кв/г на місяць, плита електрична індукційна, але готую мало.
Скіфська пектораль• 17 декабря 2024
У мене теж так. Просто всі справи відкладені на період зі світлом+ зарядка акумуляторів
Міс Всесвіт• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Автоматичне нарахування
Так передавайте свої показники
Директор Пляжу• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Когда включают свет, ледяную воду надо нагреть. Грязных веще меньше не стало, объем стирки тот же.
ПироженкА• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Так бойлер починає гріти воду з кімнатної температури,а не підігрівати потроху, тому енергії дере більше
ЖенаАйтишнеГа• 17 декабря 2024
То ви ж свій лічильник бачите і самі можете порахувати чи збігається
Вподобайден
• 17 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Я розумію. Не зрозуміло як воно так мотає. Хочу зрозуміти , що так намотує , коли немає світла і нікого вдома до вечора.
Рятівник Малібу• 17 декабря 2024
Ответ дляАльфасамка
чекаємо підняття до 7 грн за кВт
Фригідним світло не потрібно.
Скіфська пектораль• 17 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Моя мама живе одна в однушці, з газом, з затратної техніки тільки пралка, і то майже 100 кВт накручує.
Ms. Доброта• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Когда свет есть, эта техника в основном находится в состоянии поддержания тепла/холода, то есть и не мотает особо. А когда его включают (перед этим выклячают), то начинают работать на полную мощность и так несколько раз за сутки
Губи з філером• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Сколько можно одно и тлже мусолить с 2022 года? Техника в режиме экономии при свете, меньше мотает нежели при откл и вкл, когда нагоняет темп
_потужная_• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
Ну вот бойлер остывает и нагревается, а холодильник пытается нагнать холод. Потребление больше, чем когда свет не выключают. Нету поддерживающего баланса. Они маслают на полную после отключений.
ЖенаАйтишнеГа• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
До речі, нам в будинку також поміняли на лічильники , які самі передають показники. І мені також здається, що він мотає більше ніж треба
Губи з філером• 17 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
И не моетесь, не стираете, пмм нет, духовка газ, гор вода централизована, верно?
Да и черырегюшка ваша старый фонд, где в новострое однушка такой же площади, наверное кв 60
Парасюха• 17 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Ми з дітьми в Україні теж під 100 кВт/ г накручували. За кордоном набагато менше виходить, хоча світло горить постійно, не економимо. Я це пов´язую з енергозберігаючими лампами, приладами і припускаю, що наше обленерго якось ’цікаво’ рахує споживання е/енергії, завищуючи обсяг спожитого.
Фісташкова кава• 17 декабря 2024
А скільки вас людей в квартирі? Нас троє то десь 200-220 намотує...хоч теж відключення регулярні
Жена брата Админа• 17 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Не вірю. Ми десь 150 квт споживали років 15-16 тому. Я, чоловік і новонароджений. Було 2 телевізори, машинка пральна, холодильник і електропостачання. Запам´ятала, тому що в чоловіка пільга і вона покривала 150 квт. Зараз 4- то і по 500 квт буває.
Коварная Зая• 17 декабря 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
Так передавайте свої показники
Думаєте система їй зчитує з сусіднього лічильника
Парасюха• 17 декабря 2024
Ответ дляГуби з філером
В сенсі? Пральна машина є, користуємося як і в Україні, квартира не газифікована. Вода централізована гаряча, не бойлер. Духова шафа електрична, маленька. Користуюся раз на тиждень, інколи двічі. Мікрохвильова постійно.
Я сама дивуюся, що споживання таке низьке показує.
Площа квартири 90 квадратів :)
Весотехник• 17 декабря 2024
Ответ дляВподобайден
А коли вмикають, то вони працюють в посиленому режимі, щоб набрати температуру. При відключеннях споживання електроенергії не нижче, а часто навіть вище, якщо відключення довгі.