Куратор дебошей• 20 декабря 2024

Де можна продати діамант? 0,8ct

Вітаю,спільното!
Порадьте де у Києві можна продати
Діамант,великий 0,8 ct
Це був подарунок заручини,але весілля не було.обручку прийняла)хотіла віддати ,але сказав нехай буде у тебе
Наразі такі часи..оцінила в ДГЦ є висновок
Платье Длинное бальное• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
А я й не сперечаюся)маю діамант Damiani 0,5ct з Gia але ціна була 3т євро.питання було де можна продати такий діамант
Можна фото ?
Встидаюся запитать• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Тобто продаж каблучки неможливий?і висновок ДГЦ це не є документом?
Ні, він документ лише для вас. Покупець може попросити зробити при ньому хіба що, і знати, що йому доведеться продавати так само. В іншому випадку - вірити вам на слово і то ціну ви поставили зависоку
Встидаюся запитать• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Все вказано огранка кушон
Якість огранки
Скіфська пектораль• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Кушон це дуже хороша огранка) ви не експертка!
Хорошая огранка, это круг. Странно, что Вы этого не знаете)
автор Куратор дебошей • 20 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Думаю можливий, але або шукайте, хто візьме на своїй страх і ризик, або будьте готові ще раз йти робити висновок разом із потенційним покупцем. Шукайте ювелірів і спілкуйтесь, вони можуть підказати де продати
Дякую!просто думала підкажуть
Встидаюся запитать• 20 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Ещё и не круглый... Третий сорт не брак
Ну не круглый - это не особо минус. Я покупала конкретно принцессу, могла бы рассмотреть кушон. Зависит же от вкуса и дизайна изделия, если не россыпью в сейфе хранить
kuskus• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую!просто думала підкажуть
Може ще підкажуть, тут є дівчина, у неї чоловік ювелір
Встидаюся запитать• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Так то не ціна діаманту, а ціна виробу. У мене останній 0.57 з суперськими характеристиками і сертифікатом, і то куплений же не напряму - от він 1500 обійшовся
автор Куратор дебошей • 20 декабря 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Можна фото ?
Навіщо?Ви хочете купити?чи не вірите що маю діамант?
kuskus• 20 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Що значить куплений не напряму? Не в магазині?
Платье Длинное бальное• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Да, гарне !
автор Куратор дебошей • 20 декабря 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Так я нічого не стверджую!кожний діамант має свою ціну)
Встидаюся запитать• 20 декабря 2024
Ответ дляkuskus
Не з рук в руки ж і не у світового дилера, а у ювеліра, де каблучку замовляла, він купляв у когось іншого. Не впевнена, що не накрутив ще свою маржу
автор Куратор дебошей • 20 декабря 2024
А питання відкрито!де продати? Розумію якщо б був Gia то ,але мене запевнили що ДГЦ це теж саме
автор Куратор дебошей • 20 декабря 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Я не ставила ціну,це подарунок.в ДГЦ не назвали ціну.питала експертку яка оцінювала чистоту ,сказала що вставили в жовте золото,то ювелір молодець,оскільки сам камінь з жовтим відтінком .сказала приватно від 1200 до 1500 є
Платье Длинное бальное• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
У меня попроще.
автор Куратор дебошей • 20 декабря 2024
Є тут ювеліри?зустрічаюсь для будь-яких перевірок Мені каблучка не потрібна
ТаПрямТам• 20 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую!просто думала підкажуть
В лучшем случае 1000
автор Куратор дебошей • 20 декабря 2024
Ответ дляТаПрямТам
В лучшем случае 1000
0,77 ct+14 дрібних діамантів сумарно 0,18ct
Тобто 0,98 сt за 45 т грн?
Ви гемолог? Ювелір? Бачили мою каблучку?)
Дякую за вашу експертну думку.але я оцінку безкоштовну у вас не замовляла
звездная галактика• 21 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
красивое
ТаПрямТам• 21 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Тобто 0,98 сt за 45 т грн?
У вас бу без приличного сертификата.Дороже я куплю новое у производителя
40каградусная• 21 декабря 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Боюсь цього ресурсу)як замовлять Олх безкоштовною…і що
Правильно боитесь.
Это рассадник мошенников и задротов.

Ювелирка в рабочих изделиях ушла по ломбардам (олх контингент выносил лишь мозг, один раз покаталось в никуда).

С камнем (брилик) - еле продала на олх в 4 раза ниже по цене от нового. И то- потом были претензии что это подделка (а мы покупали в Золотом веке).
Послушная• 21 декабря 2024
Виставить на Олх з продажем особиста зустріч. Я купувала саме так. Кому сподобається то куплять. Я продавала сережки по 0.50 карат то приїхав чоловік та купив дружині. Але в мене Gia були сертифікати. Хоча там номер на діаманті ще треба побачити:)