Партизанка• 23 декабря 2024
Девочки, нет ни настроения ни желания что-то готовить на праздники...
Да и не люблю готовить. Закажем суши.
Что ещё можно поставить на стол, чтоб вкусно и ничего не готовить всяких салатов и прочего?
Морковку дай• 23 декабря 2024
Мне торт печь нужно на 25е. Медовик. Решила коржи сегодня, остальное завтра. Я хоть бы до кухни доползала. Не, я там была уже дважды - пожрала просто
Едимнаморе• 23 декабря 2024
Грузинская кухня, кулинария, десерты, заморозка и полуфабрикаты
Я бы еще одноразовую посуду взяла, чтобы вообще ничего не делать
Янка-угомонись• 23 декабря 2024
Суші - це повноцінна страва, нічого до них не потрібно. Я б такому зраділа, але син їх не їсть, тому готую.
Купіть десерт і досить.
Партизанка
• 23 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Купіть десерт і досить.
В тому і справа, що дитина теж не їсть їх, але вона і взагалі нічого святкового не їсть, аби ковбаса і піцца були😆
Янка-угомонись• 23 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
О, тоді піца хай буде для вибагливих
Це гарна ідея, наступного разу я так само зроблю. Мій також не їсть салатів та всього святкового.
Партизанка
• 23 декабря 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
О, тоді піца хай буде для вибагливих
Ну от у нас і буде піца і суші, але ж це наче не святковий стіл, відчуваю себе якоюсь недохазяйкою((
графиняВишенка• 23 декабря 2024
А я цього року буду в міні відпустці з 27, тому приготую.
Вже меню склала. Ребра в духовці, салат з хурмою та хамоном, млинці з ікрою, канапешки з червоною рибою. Ольв*є. Сину курячі крильця та один лаваш з рибою. Всього потроху, рівно стільки щоб на вечір і доісти першого.
А от нарядити ялинку в мене настрою не вистачить, хоча стоїть шикарна величезна в шкафу вже третій рік. Бо в 2022 я розібрала ії тільки в травні, коли повернулася додому. І чомусь більше бажання немає
Партизанка
• 23 декабря 2024
Ответ дляграфиняВишенка
І ялинку теж не ставили ще, немає геть бажання і настрою((
Заставляличка• 23 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
Ёлку дочка нарядила, тоже три дня собиралась
Мой завтрак• 23 декабря 2024
Ответ дляПартизанка
А кто проверять будет?
Партизанка
• 23 декабря 2024
Ответ дляМой завтрак
А кто проверять будет?
Та никто, но какой-то у меня постоянно этот комплекс неполноценности - недохозяйки((