Вчителька з мікрорайону• 24 декабря 2024
А как вам львовская вишневая наливка "Пьяная вишня"?
празники не помню• 24 декабря 2024
Збитень та Aperitivo vibe у червоних баночках в нас продається у мережі Клас.
А вишнева наливка у центрі міста на сумській але не знаю чи то та сама львівська чи ні.
празники не помню• 24 декабря 2024
Ответ дляОпля Картопля
Своя понятное дело вкуснее. Мне муж сестры передал, вкуснейшая
Бімба.
Смакота мабуть.
А в нас родичі завжди робили малиновку на малині, і листя малини теж туди додавали і багато цукру. Смачно.
Смакота мабуть.
празники не помню• 24 декабря 2024
Ответ дляЧу Ча
Вона насправді якісна
Я пробувала її гарячою, чи це вона? вона має бути гарячою якщо у закладі?
Невидимка Майя• 24 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Нет, не горячая
Малая еще та• 24 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
В закладі її подають гарячою взимку. А коли тепло, то звичайної температури