Жирафовое варьенье• Изменено 25 декабря 2024

Хто куди поведе своїх дітей? Театр, опера, мюзикл, каток - Київ

Куди
Розкажіть будь ласка
В дітей був складний період.. хочу хоч на канікулах їх розважити і від всього відволікти
Поділіться класними місцями будь ласка
10 років
Ціна не важливо
Хочу на Балі• 25 декабря 2024
У мене донька 10 років. Каток на виставковому подобається. Ще хочемо спробувати каток на ТРЦ Республіка, там ще атракціони є. Обов´язково цирк. Можливо музей медуз, бо ще не були там. Ось такі плани на канікули.
Радуга-дуга• 25 декабря 2024
Щасливі люди. Нам немає куди ходити. З дому взагалі не виходимо.
Да Щас же• 25 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Чому?
Сладкий лимончик• 25 декабря 2024
Маєток Різдвяних історій.
Майстер класи, екскурсії, багато ялинок і новорічних іграшок, кав´ярня. Атмосферно
Радуга-дуга• 25 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Чому?
У нас прифронтове місто і тут нічого немає.
Джавеліна• 25 декабря 2024
Я не розумна в цьому. Але певно, туди, де найменший шанс влучання ракети від раші...
Дивне створіння• 25 декабря 2024
Київ, хоче син в цирк. І ще в 2 музеї, де виставки різдвяні, і прогулятись потім в центрі, подивитись ялинку на Софійській площі. Я б в оперу сходила, і в національну і для дітей на Подолі, але він не хоче на балет. Минулого року були на ВДНХ сподобалось, але там цього року все те саме по фото, то не поїдемо, бо далеко і дорого
автор Жирафовое варьенье • 25 декабря 2024
Ответ дляДивне створіння
Вчора приходили до ялинки
Пустота там
0 людей
Немає нічого крім ялинки
Немає вогників. Нічого немає
Вичеркуйте ту ялинку зі свого списку