СирОжино пирОжино• 27 декабря 2024

Підвищена тривога

Дівчата, допоможіть порадою. Я вживаю АД ( гіацинтія) знизила з лікарем дозування до 0.5мг. Вже так приймаю приблизно з жовтня. Дівчата дуже погано себе відчуваю. Сильна тривога. Мене ця тривога турбує нв протязі цього року стабільно раз на 2 місяці, лікар мені призначає приймати Гідазепам 5 днів. Я його приймаю в період сильної тревоги. Але вона ж все-одно повертається. Самопочуття дуже погане. Лікар не хоче переводити мене на інший препарат. Куди звернутися у Дніпрі за кваліфікованою допомогою?? Будь-ласка допоможіть.
Барабан для дорослих• 27 декабря 2024
ищете на фб группу типа ’врачи Днепра’- на укр, конечно. или же общие группы - и там спрашиваете. скорее всего, это будет частная консультация. но могут подсказать и врача в поликлинике
автор СирОжино пирОжино • 27 декабря 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Дякую
Белочкой зови• 27 декабря 2024
Психиатр или невролог ?
Айболитная• 27 декабря 2024
Запитайте в телеграмі в чаті клініки Скрипника
Лівий Локіть• 27 декабря 2024
Автор, я тут за темами тривожних розладів часто спостерігаю. І бачу одну чітку тенденцію: антидепресант не лікує, якщо не працювати з власним способом мислення. І його дія часто закінчується там, де починається зменшення дозування та відмова. Я сама важкий тривожник. Рік жаху, падіння в депресію, відмова від їжі, дереалізація і нескінчений потік колотнечі всередині. На антидепресант так і не зайшла. Але адово працювала з психотерапевтом півроку. І знаєте, що? Я вже не впадаю в тривожний стан, з´явилась жага до життя і хоча б якісь фарби.
З діагнозів було встановлено посттравматичний стресовий розлад, тривожно-депресивний розлад. Не все ще в порядку, звісно, але я хоча б не колочусь вже. Антидепресанти - це чудові ліки, але якщо ви не працюєте зі спеціалістом над власним сприйняттям світу, вони будуть лише своєрідними ’милицями’ на постійній основі. Це моя думка і мої спостереження, відколи я зіштовхнулась із цим клятим розладом.
дамаАмстердама• 27 декабря 2024
А психотерапию вы проходили? Тревога ж чем то вызвана.
Бяки-козяки• 27 декабря 2024
Напишу з власного досвіду.
Приймала есциталопрам. Моя лікар не рекомендувала гіацинтію. Будь який аналог есцитаму , тільки не гіацинтію. Чому лікар знизив дозування і не міняє на інший препарат?
І ще рекомендація лікаря перевірити щитовидну залозу.
Ответ длядамаАмстердама
Нет, не проходили. Мне моя врач не предлагала. Только таблетки. Поэтому хочу сменить специалиста.
Ответ дляЛівий Локіть
Я також, хочу зовсім відмовитись від АД. Бо вже не хочу їх приймати. Але мені зараз дуже погано. В такий період в мене виникають інколи суіцидалтні думки, а інколи, навпаки страх смерті.
Лівий Локіть• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
В мене було те саме. Якщо хочете відмовитися від ад, шукайте гарного психотерапевта у вашому місті. Дуже бажано стаціонарно відвідувати, а не онлайн.
Ответ дляБяки-козяки
Напишу з власного досвіду.
Я перевіряла ЩЗ, але давно. Тоді була в нормі. Мабуть, потрібно знову. Я коли приймала Медопрам, він мені краще допомогав. А купила цей, бо він дешевше, коли стало гірше, я спитала, може препарат не дуже, вона сказала, що це той же есциталопрам.
Ответ дляЛівий Локіть
Так, хочу змінити лікаря, і бачитися вживу. Бо моя за кордоном.
Смурфик• 27 декабря 2024
Ади працюють досить повільно. Ви хочете щоб за 2міс у Вас всі симптоми пішли? Змініть лікаря, скоріш за все Ви до невролога звернулися, потрібен психіатр.
Ответ дляСмурфик
Та ні, вона психотерапевт. Я давно з нею. Ще з 2019 року. Але останній рік мені не краще, тільки гірше.
Ответ дляБелочкой зови
Психиатр или невролог ?
Шукаю психіатра. Краще психотерапевта, щоб і ліки міг призначити і терапію провести.
ТАНЧ• 27 декабря 2024
Кпт допомогло. Ад забирають тільки симптоми. Пройшла 20 сесій з психологом . Тепер все ок .
Белочкой зови• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Можете обратиться к любому психиатру (без направления) У них больше опыта в ведении пациентов с подобными проблемами . Если не хотите к психиатру ,то к неврологу. Это уже по направлению от семейного врача. Тоже можно выбрать из любой поликлиники по желанию (без привязки к прописке )
Міні-бікіні• 27 декабря 2024
Мне помогло пол года встреч с психотерапевтом
Ответ дляМіні-бікіні
И после этого все нормально? Тревога такая как была больше не появлялась?
У меня сейчас такое чувство, что я одна в мире с этой проблемой. Из моих близких, в семье, я страдаю этим. И меня они особо не понимают. Сейчас такое ощущение, что это состояние никогда не закончится.
Ответ для ТАНЧ
Ви мені даєте надію, що і я зможу через це пройти.
Люблю Украину• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Автор, лікар просто бачить, що причина у вашому способі мислення. І вона думала, що на вищих дозах ви зможете пропрацювати сама з собою чи з психологом своє бачення світу і мислення (саме це викликає тривожний розлад). Без зміни свого сприйняття оточуючого світу вам буде тяжко злізти з препаратів.
Бяки-козяки• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Міняйте лікаря і АД. Я б не радила кидати антидепресанти зараз, тим паче вам погано і суциідальні думки. З антидепресантом вам легше буде і результату з психологом добʼєтесь скоріше.
В доньки був страх темноти і боялася залишатись сама. Працювала з психологом, не допомагало стовідсотково. Додали антидепресант і все минуло.
Не затягуйте
Міні-бікіні• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
На 70% лучше. Я очень хотела избавиться от этого всего без приёма антидепрессантов. Моё состояние было уже просто лежащее,я не выходила из квартиры долгое время так как тревога делала с меня просто овоща.
Через пол года я уже была на столько сильная что впервые выехала за границу и живу здесь уже год,учу немецкий, общаюсь с людьми. Звучит очень просто но для меня это просто космос после моего многолетнего состояния
Ответ дляМіні-бікіні
А я наоборот во время тревоги бегаю туда-сюда. Не могу сидеть на месте. Но и делать ничего не могу. Огромный поток мыслей, сердце выскакивает
Ответ дляБяки-козяки
Не затягуйте
Дякую. Записалася до іншого лікаря. Сподіваюсь, що допоможе.
Міні-бікіні• 27 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Такое у меня тоже было долго,потом переросло в другое ((
автор СирОжино пирОжино • 02 января в 17:31
Ответ дляМіні-бікіні
А сколько раз в неделю Вы ходили на психотерапию?
Міні-бікіні• 04 января в 00:24
Ответ дляСирОжино пирОжино
Сначала по два раза в неделю,а потом раз
автор СирОжино пирОжино • 04 января в 09:42
Ответ дляМіні-бікіні
Спасибо